Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mogao sam to u fotosopu, drugacije ne vredi, sizifov posao. Trecinu random vremena svakog dana provede po krovovima, tavanima i podrumima.@halloween: sta ti fali fotki, vidi se karakter.
Znači da nije zaboravio da je mačor. :thumbsup: Verovatno lovi miševe blago tebi. Ako nije našao ženku, ali ne sumnjam da takva mačorska baraba nije, neka se Mik i moja lepota spoje. Biće pravi cirkus od mačića, poklanjaćete na forumu :lol:
Link to comment

Uh, tesko. Kastrirao sam ga dok smo jos ziveli u blokovima, inace ne bi mogao da ostane u stanu:(Mada je vise meni zao zbog toga nego njemu, on je ok sa tim. Gleda macke, juri ih, ali je kavaljer kada dodje do konkretnih stvari:( + izbegava tuche sa muzjacima, dakle produzice si svoj zemunski zivot medju razbojnicima.Jednom recju, poeta.

Edited by CowBoy
Link to comment

hey drugari, moja sheloba riga od jutros nesto sto lici na vodu s malo pene. sada je vodim kod veta ali dok ne krenem da li neko ima ideju sta bi to moglo da bude ili neko slicno iskustvo_

Edited by kim_philby
Link to comment

možda je pojela neku bubu, možda čak i stonogu, ima ih ovih dana u ogromnim količinama po stanovima, i eto ti povraćanja, ili neku gumicu za kosu, ništa to nije strašno, ne moraš ni da je vodiš kod veta ako nije baš mnogo često

Link to comment
možda je pojela neku bubu, možda čak i stonogu, ima ih ovih dana u ogromnim količinama po stanovima, i eto ti povraćanja, ili neku gumicu za kosu, ništa to nije strašno, ne moraš ni da je vodiš kod veta ako nije baš mnogo često
povracala je 5 puta od jutros. vodim je, sta da radim.edit: hvala na smirivanju. Edited by kim_philby
Link to comment

sinoć kad sam otišao na posao ostavio sam zatvorenu mačku moje sustanarke u mojoj sobi... jutros vidim kroz staklena vrata nešto sivo neobično iza vrata, možda je spavala. Gurnuh, nešto kao mačka mjauknulo i izletelo iz sobe pre nego što ja ušao.ali već sam ga terao par puta jer sam znao da će se desiti...ako nađem tj. namirišem u sobi nešto nešto ima da ga uštrojim i obrijem

Link to comment
povracala je 5 puta od jutros. vodim je, sta da radim.edit: hvala na smirivanju.
vodi da se ti smiriš, ali mislim da nije ništa strašno. Senka hoće da povraća kad se prejede trave Edited by renne
Link to comment

dobro je sto sam je odveo. ima visoku temperaturu. dobila je antibiotike i evo sada kunja. sutra idemo ponovo. ziv nisam ali makar sam ucinio sve sto treba. mukica.

Link to comment

Nesto je pojela ili se prehladila? Antibiotici ce da je srede brzo, i ako ti nije problem (finansijski) bolje je da prima injekcije nego da pije lekove, em brze deluje, em je manja trauma

Link to comment
Nesto je pojela ili se prehladila? Antibiotici ce da je srede brzo, i ako ti nije problem (finansijski) bolje je da prima injekcije nego da pije lekove, em brze deluje, em je manja trauma
jeste mi problem (finansijski) posto sam zavrsio jednu tezgu, zena je dobila jedan honorar i sada se stekamo do sledece prilike. ali ne stedim kada su zivuljke u pitanju. ne bi bilo fer prema njima.
Link to comment

Pazi, usteda je jedino finansijska jer su injekcije dosta skuplje u odnosu na tablete, recimo da 1 terapija injekcijom cesto kosta koliko cela terapija tabletama. Fora je samo u davanju koje ume da bude nezgodno ako ne kontrolises macku i sto oni generalno mrze tablete bilo kog tipa... Ja npr. gledam da dam na brzaka dok i nije svestan sta ga je snaslo, dok moj decko istraumira i sebe i macka i to traje. A naravno da se na njima ne stedi, pa vise se zabrinem kad njima nesto fali nego meni :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...