Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

:lolol:a šta vam je ovo? vepar?
Pa to je Baskervilski pas :lol: , ja sam mislila da je to samo mit, ali evo ga slikom i prilikom Edited by Arkadija
Link to comment
:lolol:a šta vam je ovo? vepar?
Pa to je Baskervilski pas :lol: , ja sam mislila da je to samo mit, ali evo ga slikom i prilikom
Pa ja sam prvo mislio da je ona mešanac guske i kobile, a kad je počela da rije po barama, znao sam da ima i krmeta negde u rodovniku. A sad znam da je tu i neki nilski konj umešao prste, pa vi vidite. :)
:wub:
Kako ima sjajnu dlaku, taman da ga zgužvaš. :)
Link to comment
'Ajd i ja mali apdejt. Ranije sam pisao kako moja krmača voli da glavom rije po barama. No, došlo je leto i stvari su eskalirale. Ovo je ona u normalnom stanju (ova desno, ovo levo je mala guzica, njena nova drugarica :wub: )2sao1p5.jpg
Pa ova cura levo je čist rip-off mog cukoa!!!F1000007.jpg
Link to comment

Da prijavim i ja Mišicu u šeširu. Uspešno sam položila ispit za mačjeg pedijatra oftalmologa, pokazala je dobar temperament, poslušan pacijent imajući u vidu kojoj porodici pripada. Krzno joj je još prvo- vunasto i sivo na leđima (zahvaljujući njemu dobila je i ime), volela bih da ostane takvo da se malo puva, ali izgleda da će biti još jedna draga tabi.qoj59d.jpg

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...