Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

ajme, vidi ociju :Dja sam se prije godinu-dvije zaprepastila kad sam shvatila da uopste ne mrzim macke bas previse. cak naprotiv, dosta su kul.

Link to comment
A lepo, jel to novi Nikon?Te tabby mace (posebno kad su zenke) su sve u ocima. Takva je bila i moja Tina. :heart:700img001.jpg
u lepotea jeste novi nikon, i neki prepotopski zum 70-210, manuelni fokus, old school
Link to comment
tako to pocinje
vaistinu ^_^ e ako hoces ove Indijeve umetnicke, kupi si adapter za manuelni objektiv (dzabe) i jedan dobar manuelac sa vecom ziznom daljinom i blendom (dzabe) stavis to na novog Nikona i pravis umetnos':) Edited by CowBoy
Link to comment

neverovatnih mačjih primeraka ima na ovim stranama. ove okruglooke lepotice i autori fotografija su mi pali na pamet dok sam čitala ove redove, mislim na vasu, indija i ostale ljubitelje mačaka, fotografije i vina:

Mačka je tako fotogenična! Lice joj je tako izražajno! Tako je otmena, tako nedvosmislena, tako uverljiva, rečita, besprekorna u svakoj od svojih poza!Ali tu možda nastaje jedan paradoksalni problem pri fotografisanju mačaka. One su zaista izuzetno fotogenične. U tome i jeste problem. Kako bi se uopšte moglo 'omanuti' pri slikanju neke mačke? To je naprosto nemoguće. Nijedan fotograf se ne bi mogao proceniti na temelju fotografije neke mačke. Isti slučaj kao i kod vina. sva vina imaju dobar ukus kada uz njih jedemo sir. Mačke bi, dakle, bile poput tih sireva, koji nam ne dopuštaju da vrednujemo ili pravilno ocenimo neku dobru berbu ili velikog fotografa.
iz dnevnika zaljubljenika u mačke frederika vitua
Link to comment

'Ajd i ja mali apdejt. Ranije sam pisao kako moja krmača voli da glavom rije po barama. No, došlo je leto i stvari su eskalirale. Ovo je ona u normalnom stanju (ova desno, ovo levo je mala guzica, njena nova drugarica :wub: )2sao1p5.jpgA ovo je ona kada je ostavim bez nadzora u blizini košutnjačkih permabara. Ne zaboravite koliko sve ovo smrdi na ustajalu vodu. <_<

350o2nn.jpg

A kad je nadzirem pored crnih voda...heh, pa tu je uvek poneka česma koja nema odvod (slikano mobilnim):

30svwxg.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...