Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Dakle, krmača u telu psa najviše voli da zaranja glavu u ustajale crne bare. Čitava šetnja po šumi se svodi na traženje šupljih panjeva i vode u njima. Ovakva mi se pojavila pre neki dan. A to crno na glavi smrdi na ustajalu vodu. I još ima ovakvu facu "a šta sam sad loše uradila?". Krme niejdno.DSC01332.jpg

Link to comment
Dakle, krmača u telu psa najviše voli da zaranja glavu u ustajale crne bare. Čitava šetnja po šumi se svodi na traženje šupljih panjeva i vode u njima. Ovakva mi se pojavila pre neki dan. A to crno na glavi smrdi na ustajalu vodu. I još ima ovakvu facu "a šta sam sad loše uradila?". Krme niejdno.
krme je :wub:u nasem slucaju, ta faca je ovakva. telo fiksno, rep elisni. usi niz obraze. krajnji cilj je sadrzaj kese na krevetu. Edited by Mother's Milk
Link to comment
sto kaze Golum, ona trazi "zmijevi i crvovi i nesto sluzavo iz rupa" :lol:a faca joj je :wub:
Hvala. :)
krme je :wub:u nasem slucaju, ta faca je ovakva. telo fiksno, rep elisni. usi niz obraze. krajnji cilj je sadrzaj kese na krevetu.
Je l' on to ima različite boje očiju? :) Jadničak mali što mu ne date kesu.
Link to comment
Hvala. :)Je l' on to ima različite boje očiju? :) Jadničak mali što mu ne date kesu.
da plavo i braon :)a kesa je gostinska :) ne mozemo bas odmah da je ponudimo :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo, još ovu i obećavam da ću da iskuliram koji mesec. Dakle, veliki, atletski pas koji mora dnevno da pretrči po 20 kilometara, lovac na krupnu divljač, prirodni čuvar, mastif iz Južne Amerike, rasa koja je u stanju 1 na 1 da ubije pumu, neumorni izvor vitalnosti, snage, energije - lepo vreme i prirodno okruženje...AKCIJAAAA!!!!

1z21zkh.jpg

Edited by Lrd
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...