Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

On 18.12.2018. at 10:48, halloween said:

Ivan kao neki mali riđokosi dečko sa pegicama na nosu.

A te oči, sve razumeju.:heart:

 

10 hours ago, iDemo said:

Slushaju ploce...

 

1 hour ago, Barti66 said:

K'o bata i seka...

 

:wub:

a jesu ko brat i sestra. bas se vole. 

Link to comment
On ‎19‎.‎12‎.‎2018‎. at 10:11, iDemo said:

 

 

E ali dok jedne godine nisam video kera koji je bio malo duže kod mene, kako reaguje na petarde, nisam verovao...

Od tada se ne sećam da sam bacio petardu, stalno mi slika njega izbezumljenog pred očima...

Link to comment

ljubav :wub:

 

ja ni na terasu ne mogu da popusim ko cigaru covek da me ne spopadnu....

izludjuje me sto mi je autoritet nikakav 

 

ne i ne i ne ...i dzaba

EDEF0853-7C45-434F-A800-43EAFA3FC809.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

imala sam goste zadnja 2-3 sata. ivan navalio ko mutav, krevetic njegov da ga jase...

 

’izvinite, sad cu ja...’ i odoh u drugu sobu da ga konj izjase. ostavim ga tu da se ohladi, gde ce sa mnom u dnevnu da se ljudi preneraze sa velicinom kite, i muzu dodje da se ispovraca svaki put kad vidi... ‘sad ce on, samo malo da odmori’ ...otvorim vrata od spavace posle par minuta, sagnem glavu da vidim kakvo je stanje dole, okej, mozes nazad.

 

Boze, ko je ovde lud?!?

 

Maltretiraju me maksimalno. 

Ova mi kucka, Vizsla, pojela neke cokoladice jos sam u soku kako je uspela da ih dohvati!!! Iskenjala je celofan od njih danas...a jedna mala plasticna kasicica jos fali

Edited by mustang
Link to comment
11 hours ago, mustang said:

imala sam goste zadnja 2-3 sata. ivan navalio ko mutav, krevetic njegov da ga jase...

 

’izvinite, sad cu ja...’ i odoh u drugu sobu da ga konj izjase. ostavim ga tu da se ohladi, gde ce sa mnom u dnevnu da se ljudi preneraze sa velicinom kite, i muzu dodje da se ispovraca svaki put kad vidi... ‘sad ce on, samo malo da odmori’ ...otvorim vrata od spavace posle par minuta, sagnem glavu da vidim kakvo je stanje dole, okej, mozes nazad.

 

 

ivan aka dzon holms :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...