Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

41 minutes ago, Jumanji said:

Da li je neko imao iskustva sa rasom basenji?

ne lično, ali imao drug. vrlo energični i radoznali, ne laju nikad. ovaj njegov je bio jako nepoverljiv prema drugim psima, mada kažu da im to nije osobina, naprotiv, da se fino sozijalizuju. dosta pametni psi, pa zato malo teži za trening, što ja baš volim kod pasa, ali def nije za početnike :)

Link to comment



ne lično, ali imao drug. vrlo energični i radoznali, ne laju nikad. ovaj njegov je bio jako nepoverljiv prema drugim psima, mada kažu da im to nije osobina, naprotiv, da se fino sozijalizuju. dosta pametni psi, pa zato malo teži za trening, što ja baš volim kod pasa, ali def nije za početnike [emoji4]


Nije za pocetnike :(
Mislim nisam bas, ali ne bih mogla da se pohvalim ni nekim kuckarskim iskustvom, bar ne kako sam odrasla i u stanu, a kazu da su oni, pored toga sto ne laju i ne osecaju se onako karakteristicno, idealni za stan, a i prelepi su mi.
Moram to ozbiljnije da istrazim, crkoh za psima.
Link to comment

pa ne znam, kažu to "nije za početnike" u smislu teško ih je naučiti da urade ono što se od njih traži, tj. da npr. sednu i ne mrdaju kad im se kaže sedi i slično... previše su svojeglavi za tako nešto, a ja to baš volim kod pasa. mene poslušni glupani ne zanimaju, jebi ga. a kažu za njih da su ustvari mačke u telu psa :D
a da, i važna stvar, odaberu sami ko će im u kući biti gospodar i ne jebu nikog drugog... 

Link to comment

 

 

 

pa ne znam, kažu to "nije za početnike" u smislu teško ih je naučiti da urade ono što se od njih traži, tj. da npr. sednu i ne mrdaju kad im se kaže sedi i slično... previše su svojeglavi za tako nešto, a ja to baš volim kod pasa. mene poslušni glupani ne zanimaju, jebi ga. a kažu za njih da su ustvari mačke u telu psa [emoji3]

a da, i važna stvar, odaberu sami ko će im u kući biti gospodar i ne jebu nikog drugog... 

 

Nisam znala da su tako svojeglavi...a vidis ovo sto biraju samo jednog gospodara, hmmm naravno tu sam neprikosnovena, dzabe svima trud [emoji41]

Sto vise istrazujem, to su mi zanimljiviji smile.png

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...