Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

I meni je feud bio super ali mislim da mi nikad nije palo na pamet da ga bilo kome preporučim. Nem pojma, čini mi se da taj holivudski insajderizam baš i nema appeal za široke narodne mase. A koga takve stvari zanimaju verovatno će već i sam naleteti pre ili kasnije.

Link to comment
On 12/1/2017 at 8:12 PM, kud u maglu Simoviću said:

the sinner mršavo. nije baš treš, al daleko od neke kvalitete. jako spor tempo, fotka ko sa reklame, glavni junak bled...

Počela zanimljivo, ali meni boluje od one falinke da što se inicijalni zaplet više odmotava, da sam sve više zevao. Od pete epizode gotovo ni nema sadašnjosti, samo retrospektiva i to sporo ko Đekna.
 

40 minutes ago, Ruxin said:

možda big littles lies...

Ovo je fenomenalno ispričana priča. Sa dobrom režijom, odličnom glumom, sve sve, čista desetka.



Prazan mi skoro lager, dajte neku preporuku ciničnom zakeralu i picajzli.

Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:


Pa zove se serija tako
Vera

da, video na imdb.

sad me ne čudi kloaka na vocapu kad gledaš ovakve serije

:mellow:

10 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Počela zanimljivo, ali meni boluje od one falinke da što se inicijalni zaplet više odmotava, da sam sve više zevao. Od pete epizode gotovo ni nema sadašnjosti, samo retrospektiva i to sporo ko Đekna.
 

Ovo je fenomenalno ispričana priča. Sa dobrom režijom, odličnom glumom, sve sve, čista desetka.



Prazan mi skoro lager, dajte neku preporuku ciničnom zakeralu i picajzli.

si gledao 13 reasons why. nako. ništa specijalno, al ima prolaz 7.138/10

 

e

i profugos, al samo s01

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

si gledao 13 reasons why. nako. ništa specijalno, al ima prolaz 7.138/10

Hmmm, pogledaću.

2 minutes ago, Frank Pembleton said:


Mindhunter?
Missing S02?

Joj vidim da ceo forum otkinuo na Mindhunter, meni dosadno u božju mater. Ne vidim šta je toliko revolucionarno bilo u seriji.

Missing sam i S1 i S2 odustao negde na pola. Obično obožavam brit produkciju, ali ovo nikako da progutam.

 

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

i odlican soundtrack

evo jedne, meni najbliskije pesme koja potpuno odudara od ostatka muzike u seriji (big little lies)

 

 

Meni je ova pesma medju bas omiljenim, a izgleda i da slaze bas sa zapletom, moracu da potrazim 🙂

Link to comment
10 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Joj vidim da ceo forum otkinuo na Mindhunter, meni dosadno u božju mater. Ne vidim šta je toliko revolucionarno bilo u seriji.

 

+

Odgledao 4 epizode nijednu u kontinuitetu, jer uspavljuju. Za sada je retko videti glumce u stojećem položaju ili kad se pešače, dominiraju scene u kolima i za stolom, gde vode dijaloge i intervjue. Ne bih rekao da je loše, ali za dva koplja ispod unabomber-a, kad se uporedi sa serijom slične tematike.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...