Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

smorio el capo dei capi, razblazen ko za neke teche .... gomora je zakon za ovo

 

usput i "Corleone, le parrain des parrains" na arte tv da preporucim

Link to comment
i jos ova
5AC7165A-D086-4DF8-B952-0986D623E792.jpeg.b826adc58db4730e68a72833e6b53822.jpeg
E treba mi pomoć.
Sad sam konačno našao 911 i krenuo da gledam, pa mi nije jasan ovsj sistem sa first responderima. Kako to ide? Šta su iopšte first responderi? Vatrogasci? Hitna? Murija? Ili svi zajedno ? Ili neka kombinacija?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
15 minutes ago, steins said:

E treba mi pomoć.
Sad sam konačno našao 911 i krenuo da gledam, pa mi nije jasan ovsj sistem sa first responderima. Kako to ide? Šta su iopšte first responderi? Vatrogasci? Hitna? Murija? Ili svi zajedno ? Ili neka kombinacija?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Svi (koji su trenirani za to).

Link to comment
3 hours ago, steins said:

E treba mi pomoć.
Sad sam konačno našao 911 i krenuo da gledam, pa mi nije jasan ovsj sistem sa first responderima. Kako to ide? Šta su iopšte first responderi? Vatrogasci? Hitna? Murija? Ili svi zajedno ? Ili neka kombinacija?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

kod nas poziv za hitnu, policiju i vatrogasce je sve na broj 911 (licno mislim da bi svuda u svetu trebalo da bude ovako univrzalan broj, ne daj boze da neko u srbiji nastrada a ja jedina tu, ne bih znala koji broj da okrenem)

ovako kad okrenes 911 javlja se operater koji momentalno okrece glavnu ekipu: ako je pozar ili nekome pozlilo (imaju svoje hitnu pomoc koa radi u rotaciju sa normalnom hitnom pomoci) vatrogasci dolaze/ulaze prvi pa policija, ako je ubistvo, sve sa oruzjem, nasilnicko ponasanje, policija prvo dolazi/ulazi pa vatrogasci jer su oni i prva pomoc pa zadnji prava hitna pomoc, ako je nekome pozlilo, srcani napad starijih, onda hitna pomoc ali ako je nekome pozlilo zbog sumnjivih stvari tipa droga, cookies, mentalno nestabilne licnosti onda dodje i  policija. 

 

mislim da im je efikasan pristup i da im sve to odlicno funkcionise

 

 

Edited by mustang
Link to comment
17 hours ago, vookela said:

Wow...kao direktan prenos serije emoji4.png
Hvala najlepse!
Inace, juce sam zavrsio bindzovanje, odlicna sezona.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

 

 

nema na cemu :)

 

mnogo volim da pokazujem grad...bas volim LA. kakav god da je nesavrsen i lud, meni je lepo ovde

Edited by mustang
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

 

kod nas poziv za hitnu, policiju i vatrogasce je sve na broj 911 (licno mislim da bi svuda u svetu trebalo da bude ovako univrzalan broj, ne daj boze da neko u srbiji nastrada a ja jedina tu, ne bih znala koji broj da okrenem)

ovako kad okrenes 911 javlja se operater koji momentalno okrece glavnu ekipu: ako je pozar ili nekome pozlilo (imaju svoje hitnu pomoc koa radi u rotaciju sa normalnom hitnom pomoci) vatrogasci dolaze/ulaze prvi pa policija, ako je ubistvo, sve sa oruzjem, nasilnicko ponasanje, policija prvo dolazi/ulazi pa vatrogasci jer su oni i prva pomoc pa zadnji prava hitna pomoc, ako je nekome pozlilo, srcani napad starijih, onda hitna pomoc ali ako je nekome pozlilo zbog sumnjivih stvari tipa droga, cookies, mentalno nestabilne licnosti onda dodje i  policija. 

 

mislim da im je efikasan pristup i da im sve to odlicno funkcionise

 

 

 

+1 Sve na jednom mjestu, naucis u skoli jos.. U Bosni su posle rata promijenili one 92, 93, 94 brojeve u 122, 123, 124.. 988 je sad 1287 valjda, sto dodatno zbunjuje i ove prve. I sad, ovaku pripit se zamislim koji bese broj, a nedajboze nekog soka bas bi bio problem ubosti

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

jel neko gledao godfather from harlem?

 

On 24.3.2020. at 21:44, Jimmy Kowalski said:

I Harlemskog kuma sam odgledao, posto me i tematika i setting (NYC 60-ih) bas interesuje. Nije losa, glumci su odlicni, produkcija na nivou, ali nekako fali joj bolje napisan scenario i dijalozi da bi bila top..

Link to comment
On 24.4.2020. at 0:38, Host said:

Izvini tek sad vidim. Podseti me na PM ako jos uvek trazis, ne zalazim cesto na ovaj topik. Za sada je izaslo 6 epizoda od 10. 

Ali, gde naći titlove engleske? To mi je veći problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...