Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

11 minutes ago, maheem said:

Završio High Fidelity. Fine emocije, zadovoljan sam, žao mi što je kratko trajalo.

Nem pojma šta sad gledati. Sopranose?

IMG-20200411-WA0043.thumb.jpg.a7ba971e4ccd2df20cbce6c72f76f085.jpg

Cepaj The Leftovers.

Link to comment

Odlagao The Deuce i zaboravio skroz na nju... sad preko vikenda krenuo da bindžujem. Kakav klasik, ali nije da sam manje očekivao od kreatora The Wire. Posebno me raduje što je tu gomila likova iz Žice ali ladno nisam odmah prepoznao da Larija glumi isti glumac koji je glumio Krisa Partloa :isuse:

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Kad smo kod Simona, ide na HBO i Plot Against America. ŠBBKBB da se Lindberg kandidovao i dobio FDR na izborima za predsednika 1940

 

Mini serija ima 6 epizoda za sada su izašle 4 epizode. Prve dve doooosta spore, da je serija normalne dužine pa i ajde, ovako su komotno mogli prve dve da spoje u jednu kvalitetnu. Ali su već treća a posebno četvrta odlične.

Link to comment
On 11.4.2020. at 20:09, Ravanelli said:

Koja ti je najbolja sezona kojote? 

Cekaj da zavrsim, odavno sam gledao, dosta toga sam zaboravio. Na pola druge sam, odlicna je.

Link to comment

pocela je nova sezona the good fight

 

prva epizoda odlicna. napokon je hilari precednik, ali ...:laugh:

 

ova serija mi je jedna omiljenih light drama/komedija...sjajno napisana i vrhunski izvedeno. 

 

 

a da, i killing eve krenula. inace bih bolela da ima spin off sa samo. sa konstantinom i vilanevom. njihove akcije i odnose. to bi bio haos

Edited by mustang
Link to comment

Sto mi zao sto mi ne ide good fight, a vajfaru odgledala iz cuga, bas bi mi legla takva serija. Pa onda sta cu, i ja Sopranose i isto kao neko iznad na drugoj sezoni. 

Link to comment
On 13.4.2020. at 4:00, Katikon said:

Sto mi zao sto mi ne ide good fight, a vajfaru odgledala iz cuga, bas bi mi legla takva serija. Pa onda sta cu, i ja Sopranose i isto kao neko iznad na drugoj sezoni. 

 

 

cekaj da se nakupi, taman dok zavrsis par sezona sopranosa. imam ja neki link gde mozes da strimujes :) 

 

3 hours ago, Milosh76 said:

https://nites.tv

 

After they asked everyone to stay home.  America decoded all channels of movies and entertainment for free

 

Ima i najnovijih i serija i filmova

 

:laugh:

dugo im trebalo 

Link to comment
18 minutes ago, Katikon said:

@mustang strimujem preko kodija sve godinama, a ima te serije i u nekim kupljenim

kanalima, nego mi krivo sto mi ne lezi, a volela bih da mi ide, gleda mi se nesto vajfarasto

 

 

aaaa sad te kapiram :)

meni obrnuto, smaralo me sve oko margolis i njenog puta od domacice do advokata.

ovde je vise o politickoj atmosferi danas u americi. i nema bolje od diane lockart da to izvede (komicar/mjuzikl joj je inace zanr :D) i ...luca mi je ko shecher i marisa kao shotgun

 

tebi bi onda legla neka serija, zaboravih joj ime, ali zena je hirurg, vozi porsea, i lomi se izmedju ljubavi :) bilo zabavno al zaboravih kako se zove. ukinuse je neprijatelji brzo

Link to comment
https://nites.tv
 
After they asked everyone to stay home.  America decoded all channels of movies and entertainment for free
 
Ima i najnovijih i serija i filmova
Hvala, vredi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...