Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

7 hours ago, Host said:

BR pete sezone Bureau izlazi u junu. Ko moze da se strpi do tada najbolje da saceka kvalitetne titlove. 

 

Za nestrpljive: do sada su izasle cetiri epizode (od deset). Titlovi dostupni na netu su neupotrebljivi osim ovih koji odgovaraju Cielos ripu. Snimiti kao .srt fajl.

 

Prva epizoda

Druga epizoda

 

Uskoro cu postaviti i za naredne dve epizode ako ima zainteresovanih. 

 

Ima ima:) ja sam nestrpljiva :D skidala sam engleske titlove sa nekog sajta onomad, valjda si ti predložio a sada da nadjem nema šanse, ostalo zakopano na nekom starom kompu. Ne znam ni na kom kiosku sam kupovala al i ću probati da s epodsetim, ako ne , ponizno ću zamoliti za pomoć d anadjem put do  kioska

Link to comment
4 hours ago, vookela said:

Jel ta kuca stvarno postoji? Cenim da je opsedaju da se fotkaju

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

 

postoji. vidi se sa sanseta... nisam do sada primetila da je opsedajy, niti jednu drugu kucu poznatu. imaju ture sa vodicima, gde zive poznati al iskreno nema tu sta da se vidi osim kapije

 

 

slikacu je ako se setim...

Edited by mustang
Link to comment

bosch...:wub:

 

sve je sjajno, i sto se ulice tice, istinito

 

 

jedina zamerka - tablica na njegovom pandurskom autu, nije policijska (oficijalni nemaju slova u tablici, samo brojeve) 

Link to comment
bosch...:wub:
 
sve je sjajno, i sto se ulice tice, istinito
 
 
jedina zamerka - tablica na njegovom pandurskom autu, nije policijska (oficijalni nemaju slova u tablici, samo brojeve) 

Cak i ovi koji su ‘unmarked car’?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...