Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledam La Casa de Papel,na drugoj sam sezoni.

 

Ovo je baš loše.Lik Tokyo najiritantniji ikad.

Edited by Milošica
Link to comment

Zavrsio svih 8 epizda tri nule. Leptejebo, koliko je ovo suplje, lagano bacenih 8 sati zivota. Ovaj Meksikanac brka dobro odradio svoju ulogu i mozda jos poneko solidan ali generalno jako los utisak, previse nelogicnosti. Mozete slobodno preskociti.

Link to comment

Gledao prve 2 nulanulanula i hvala ovdasnjim komentarima sto su pomogli da presecem da ne gledam dalje i ne gubim vreme :gleda_dzon_vika_deseti_put:

Link to comment
16 hours ago, Milošica said:

Gledam La Casa de Papel,na drugoj sam sezoni.

 

Ovo je baš loše.Lik Tokyo najiritantniji ikad.

Pa čim je kums-u dojaja...

Link to comment
ajoj isplakah se na kraju hawaii 5-0...my God! 
Jesu li završili seriju?
Ko je tamo više i ostao od prvih likova?
Serija je bila taman za odmor mozga...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jesu li završili seriju?
Ko je tamo više i ostao od prvih likova?
Serija je bila taman za odmor mozga...



... Shiit has hit the fan...
 

 


 

Spoiler

 

zavrsila se :(

mislila sam samo ce mcgarrett da ode malo na odmor a ovaj crnac sto je bio u prethodnoj epizodi da popuni tu prazninu, super se od starta uklopio, jak i odlican za ekipu :wub:...potpuno im odgovara...kada ono...pozdravljaju se sa mcgarrett...fali ce mi cela ta ekipa bas su mi bili super i  dano i tani i junior i moja lepotica beloved quinn (katrina law). 

 

posle procitam da su rekli ekipi da se serija zavrsava dva sata pred snimanje te scene. kad sam videla luove (veliki onaj crnac)...rasplakah se a junior me dokusuruo. 

 

bas su bili opustencija

 

 

Link to comment

Fali mi za izolaciju neka serija na kuju ću se opasno navući, da mi drži pažnju toliko da ne mogu stati sa gledanjem. Sve što sam gledao u zadnje vreme je onako, može da prodje, ali nije to to. Poslednja u tom nizu je Project Blue Book, druga sezona neka sačeka.

Link to comment
5 minutes ago, mraki said:

Fali mi za izolaciju neka serija na kuju ću se opasno navući, da mi drži pažnju toliko da ne mogu stati sa gledanjem. Sve što sam gledao u zadnje vreme je onako, može da prodje, ali nije to to. Poslednja u tom nizu je Project Blue Book, druga sezona neka sačeka.

 

mi cepamo Fortitude trenutno, sviđa mi se.

ako nisi gledao, probaj. pristojno je urađeno, kako odmiče sve je luđe i luđe...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...