Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odličan je Morning Show. 

 

Ipak, utisak serije mi je isplastificirana Anistonka koja jedva da liči na sebe iako kaže da je imala "jednu operaciju" (ili sam tako nešto negde pročitao) a nekako joj je i gluma izgubila tom promenom, u svakom slučaju je kida Riz Vederspun al to ne treba da čudi jer Riz kida dosta koleginica trenutno, jer sve što snimi odradi odlično.

 

 

Link to comment

bogami ja kao neko ko nije aniston fan, posle ovoga je drugacije gledam. 

 

odlicna serija. svi bas dobri

 

prolazila juce bas pored safari inn na olive u burbank :laugh:

Edited by mustang
Link to comment
8 hours ago, bags said:

Ja se nekako kanim da je pocnem gledati ali trailer mi je delovao kao prilicno klise. Je li stvarno dobra prica ili ?

 

jeste stvarno dobra. vrlo aktuelna i nije crno bela. 

Link to comment
18 hours ago, Mil@n said:

Odličan je Morning Show. 

 

Ipak, utisak serije mi je isplastificirana Anistonka koja jedva da liči na sebe iako kaže da je imala "jednu operaciju" (ili sam tako nešto negde pročitao) a nekako joj je i gluma izgubila tom promenom, u svakom slučaju je kida Riz Vederspun al to ne treba da čudi jer Riz kida dosta koleginica trenutno, jer sve što snimi odradi odlično.

 

Ovo totalno ne stoji. Može ti se ne svidjati kako glumi, nisam ni ja neki fan, ali reći da je plastična i da ne liči na sebe nema veze sa životom...

Edited by mraki
Link to comment

Pa vidi, možda sam preterao u "ne liči na sebe" ali ako ti je ista kao što je bila, onda je sigurno do tebe. :) Po meni, izgubila je tu neku prirodnjačku lepotu po kojoj i jeste bila poznata, sada mi je samo jedna od "utegnutih". I sva joj je faca nekako kruta, imam osećaj ako bi razvukla jedan iskreni široki osmeh da bi se sve polupalo. :D

Link to comment

meni riz bila mnogo bolja u morning sou, ali ja nju i inace jako volim. 

sto se anistonske tice, mislim da u GU Zrenjanin, gde ima 200tinak zena koje rade, bar 50 njih bolje izgleda od nje, tj lepse su.

ona je sarmika, ali mi nikada nije bila lepa, mada se drzi odlicno za svoje godine, a ni meni ne izgleda plasticno. no, meni ni njena gluma, gegovi, i ostali elementi glume i licnog sarma nisu simpaticni pa ni duhoviti, mada znam da ima onih kojima jeste simpa. 

 

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Ista u odnosu na kad, na vreme Prijatelja?

Pa prošlo je 20 godina, naravno da nije ista. Ali po meni je ostala prepoznatljiva i dobro se drži. Ne znam gde si video tu plastiku...

 

Druže, pogledaj joj facu, nema jednu boru na sebi, tačkicu, ništa, zategnuto sve do pucanja. Kontam da ima pudera tona, ali imala je zahvate 101%. Ne vidi se plastika ali se vidi neprirodan izraz lica. Nije mi ružna daleko bilo, ali bukvalno joj se i mimika promenila.

 

Ako nešto prezirem kod žena u 21 veku™ to je ta opsednutost očuvanja mladosti, opsednutost da se suzbije svaka bora, celulit i gram viška, 97% ih je u tom fazonu, jebeni pakao na sve strane, ćurke praznoglave. 

Link to comment

Mi onda nismo gledali istu seriju. Ono što sam ja video je sasvim prepoznatljiva Dženifer Aniston, samo sad sa vidljivim znacima starenja, solidno naboranim čelom.

Kako god, po meni joj lepo stoji i dobra mi je u ovoj ulozi. Ništa toliko vau, ali sasvim dobra, Riz takodje.

Nećemo se naganjati oko bora. :D

Edited by mraki
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...