Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam ovih dana naisao na Poaroa na Pickboxu i krenuo od početka.
Niko nikad neće dobaciti do kvaliteta ovih engleskih serija sa kraja 80tih i 90tih godina.
Fasciniran sam količinom truda koji je uložen da bi se dočaralo vreme. Od kostima i scenografije pa do sitnica tipa novina, pribora za jelo i bombona, gotovo se opsesivno vodilo racuna o detaljima.
Pravo uzivanje

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment

Ja volim, ali zaista volim "Uvod u anatomiju" i srećna sam što je serija ostala u ponudi SBB video kluba i posle onog 16.01. kada su neke serije i kanali bili promo ( od 15.12 do 16.01).

Link to comment

Euphoria na HBO  odlična. Američka mladežo onakva kakvu je zamišljam. Naravno, cela ekipa je sjebana na svoj način niko normalan nema. Muzika savršena, režija ne kaska, meni odlično. 

Link to comment

Ako ti se Better Call Saul nije svidela posle prva koja je realno dobra, bataljuj, pošto je 4. apsolutno katastrofalna a druga i treća su u rangu sa prvom, gore dole, dakle ne gubi vreme.

Link to comment

odgledao tri epizode Strangera na Netflixu.

Nista jos ne mogu da zakljucim.

Po knjizi Harlan Cobena (Tell no one), prebaceno u neko malo

mesto u engleskoj.

Ima onaj fazon da te vuce da vidis sta ce biti..

Nadam se da nece biti neko stanje od razresenja

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Ako ti se Better Call Saul nije svidela posle prva koja je realno dobra, bataljuj, pošto je 4. apsolutno katastrofalna a druga i treća su u rangu sa prvom, gore dole, dakle ne gubi vreme.

 

:thumbsup: 

znaci Mr. Robot

Link to comment
6 hours ago, jorma shparga said:

Izraelski Casni sudija ( pickbox) vise nego solidna ( bar prva trecina sezone...)

 

Mozda nije u rangu Our boys-a ali su opet glumci odlicni!

sin je toliko iritantan da sam zbog njega odustao..

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...