Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

4 hours ago, Frank Pembleton said:

Odgledao pola sezone ZeroZeroZero, jbga oni su potrpali sveeee unutra...
Pa flešbekovi napred nazad, neće da valja...
Naravno odgledaće se do kraja, ali moglo je mnogo bolje...



... Shiit has hit the fan...
 

meni to ne smeta od trenutka kada sam glavnu ulogu dodelio paketu kokaina, nešto slično kao i puška u babel-u

(sve ovo posle 6 odgledanih epizoda)


 

ništa spektakularno, ali gledljivo

 

 

e

apropos le karea, tu postoji neki prećutni nesporazum između le karea i dramaturga koji su pokušali da neke od njegovih knjiga prebace na mali/veliki ekran

 

pokušao dobošarku i odustao posle/za vreme e02

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
2 hours ago, Indy said:

 

Evo ja tek sad gledam, i izgleda mi odlično (početak). Sem toga ima Michael Shannona, što mi je dosta.

i meni je pocetak bio super. posle je bilo nategnutih momenata (bar meni) al sve u svemu ok.   

Link to comment

Nisam čitao LjHĐ ali ako je kao Ferante vezala tako maestralno četvoroknjižje, o vremenu (vremenima), jednom odnosu kroz ta vremena, o strahu, bedi i Jugu, onda sam možda pogrešio što se ne dovatih tetka Petkane ili sličnog dela iz opusa.

Link to comment

Zavrsene su prve sezone zero,zero,zero i autsajdera. Obe imaju visoke ocene na imdbu, a gledale su se i ovde. Finale triple nule je podsetilo na gomoru sto i ne cudi, i malo izvadilo opsti utisak, gde se uglavnom slazem sa vecinom zamerki. Malo su zbrzali pricu u Meksiku koja se zasniva na nastanku Los Zetas kartela, dok su mi kalabrezi fino delovali.  Daleko je od spektakla ali moze da se odgleda.

 

Autsajder je klasican Stiven King,  malo sporo i razvuceno ali ne vozi lose. Bilo je price da je u pitanju mini serija, ali meni mirise da ce biti druge sezone

Link to comment

scenario ko da je pisao sem rockvell iz sedam psihopata (mora shoot out na kraju)

a ne richard price,,,veliki flop cela serija , nabijali atmosferu sa nekim cudnim kadriranjem,

sve cekas da se nesto desi i na kraju - trt...

zali boze vremena

Ovako je i jedino moglo da se gleda - jednom nedeljno.

Link to comment

Dobar Outsider. U potpunosti uspela adaptacija Kingove price, sto i ne cudi posto je Richard Price vodio glavnu rec. Izuzetno jaka glumacka ekipa, bas svi likovi dobro pogodjeni.

 

Druga sezona je sasvim izvesna..

Link to comment

+1 za Autsajder, s tim sto je poslednja epizoda ipak malo smanjia ukupnu ocenu

a sto se nastavka tice, bojim se da ce ga biti ali da ce biti losiji ( i to bitno)

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...