Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@3opge

 

Barry je pun pogodak, daj jos nesto slicno.

 

 

Btw zadnju epizodu mi puce HBO, valjda njima "pao sistem" pa se zalim korisnickom servisu, pa instaliraj Chrome i nastavim da gledam kad onaj kraj koji te dovede do ludila "jel moguce da je ovo kraj?"

Onda otkrijem da krajem marta krece 2. sezona i legne mir u glavi.

 

Link to comment

Odgldao još par epizoda Origina, sve je gluplje i gluplje, ali stoički nastavljam izveštavanje:

 

- Svi likovi su neopisivo whiny i bitchy, posebno u life & death situacijama. Kako da zakrpimo brod, ne znam, kako ne znaš kad smo svi mi ovde zbog tebe bre smisli nešto bre, OK smislila sam :isuse: Posle još gluplje: "Shun, you have to help me, please help me, I don't wanna die, you need to find a way, there has to be a way..." "OK, here's what you do, before the ring detaches you'll put on a space suit..." "ARE YOU OUT OF YOUR FUCKING MIND? I'M NOT AN ASTRONAUT!" Pa mislim OK, onda nemoj da obučeš space suit nego čekaj da izletiš u vakuum tako u majici.

 

- Space life raft je AM/FM idiotizam u rangu onog kad McConaughey u Interstellar vozi šatl i gura hiljadu puta veći brod, because he's just so damn good at piloting. Na koji pogon će "čamac za spasavanje" da ekspresno završi putovanje? Koje gorivo koristi, gde ga drži? Gde su mu džinovski rotacioni prstenovi? Ako posedujete Star-Warsy reactionless drive, zašto ga koristite samo na čamcima umesto na celom jebenom brodu?

Link to comment

Zaboravio sam ekstra debilnu scenu, desi se nešto pa im Francuskinja kaže:

- Sacre bleu! Otkazuje nam deseti prsten!

- Pa dobro, šta ima veze, ostaje nam još devet, jel' tako?

- Mais non! Svih deset je povezano, ako rikne jedan, riknuće i ostali!

- Šta?! Ko je to tako debilno osmislio?

- Bez prstenova, otkazaće nam svi vitalni sistemi: L'gravity! L'forward momentum! L'life support!

- Ma šta kažeš, imamo poseban sistem za "gravitaciju"? I to definitivno nije isto što i sistem za "forward momentum", a? 

- Omelet du fromage! Ou est la bibliotheque?

Link to comment
50 minutes ago, Weenie Pooh said:

onda nemoj da obučeš space suit nego čekaj da izletiš u vakuum tako u majici

A onda se Shun (u majici), veže gurtnom za kvaku i otvori vrata u open space da je dočeka... i čeka... i čeka... i...  :lolol:

Link to comment
50 minutes ago, Weenie Pooh said:

Zaboravio sam ekstra debilnu scenu, desi se nešto pa im Francuskinja kaže:

- Sacre bleu! Otkazuje nam deseti prsten!

- Pa dobro, šta ima veze, ostaje nam još devet, jel' tako?

- Mais non! Svih deset je povezano, ako rikne jedan, riknuće i ostali!

- Šta?! Ko je to tako debilno osmislio?

- Bez prstenova, otkazaće nam svi vitalni sistemi: L'gravity! L'forward momentum! L'life support!

- Ma šta kažeš, imamo poseban sistem za "gravitaciju"? I to definitivno nije isto što i sistem za "forward momentum", a? 

- Omelet du fromage! Ou est la bibliotheque?

takvoj lepotinji je sve oprošteno :happy:

- upravo ide film sa njom na cinestar fantasy i tu se mogu videti njene le boobs :heart: le perfekcion :happy:

59 minutes ago, Weenie Pooh said:

Odgldao još par epizoda Origina, sve je gluplje i gluplje, ali stoički nastavljam izveštavanje:

 

- Svi likovi su neopisivo whiny i bitchy, posebno u life & death situacijama. Kako da zakrpimo brod, ne znam, kako ne znaš kad smo svi mi ovde zbog tebe bre smisli nešto bre, OK smislila sam :isuse: Posle još gluplje: "Shun, you have to help me, please help me, I don't wanna die, you need to find a way, there has to be a way..." "OK, here's what you do, before the ring detaches you'll put on a space suit..." "ARE YOU OUT OF YOUR FUCKING MIND? I'M NOT AN ASTRONAUT!" Pa mislim OK, onda nemoj da obučeš space suit nego čekaj da izletiš u vakuum tako u majici.

 

- Space life raft je AM/FM idiotizam u rangu onog kad McConaughey u Interstellar vozi šatl i gura hiljadu puta veći brod, because he's just so damn good at piloting. Na koji pogon će "čamac za spasavanje" da ekspresno završi putovanje? Koje gorivo koristi, gde ga drži? Gde su mu džinovski rotacioni prstenovi? Ako posedujete Star-Warsy reactionless drive, zašto ga koristite samo na čamcima umesto na celom jebenom brodu?

hahahah

ovo sam čekao, jesu li ti pregoreli tranzistori kod te scene spasavanja :happy:

53 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Skyhighatrist said:

A onda se Shun (u majici), veže gurtnom za kvaku i otvori vrata u open space da je dočeka... i čeka... i čeka... i...  :lolol:

 

Maestralna glupost. Čekao debil u vakuumu bez ikakvog razloga, da bi pružio ruku ribi u skafaderu. Bar da se na kraju uhvatila za istu, nego uletela tačno tamo gde je trebalo, oborila njega, pritisnula taster, re-pressurized the air lock... a nindža bukvalno ništa korisno nije uradio, samo je sebi upropastio kapilare i nahvatalo mu se svemirsko inje u brkovima.

 

2 hours ago, gone fishing said:

hahahah

ovo sam čekao, jesu li ti pregoreli tranzistori kod te scene spasavanja :happy:

 

Kod koje od četrdeset osam scena spasavanja? 

 

Odgledao sam do kraja, mislim da je ipak najluđa ova sonda koju su poslali sa planete. Cene da napuštenim brodom dolazi alien parazit, pa umesto da #1 spucaju brod iz daljine, ili #2 pošalju space marines u skafanderima kroz koje onolicki parazit ne bi mogao da prodre, oni odluče da pošalju sondu da otruje ceo (prazan, for all they know) brod! I to ne sve odjednom, nego lepo kulturno prsten po prsten. A posle će brod pun bojnih otrova i alien parazita ipak da sleti na planetu, because why the fuck not.

 

Najbolje od svega, nerve gas sonda napravljena je da primi dvoje putnika i odnese ih na planetu! Ali samo dvoje! I to samo ako su šlang! Da li su zaraženi svemirskim parazitima, to nas ne zanima da proverimo - bitno je da nisu teški više od 75 kg po osobi. Još niko od idiota onboard nije ni primetio da sonda mož da ih odveze dole, nego tek pošto su je temeljno izlupali sekirom odlučili da pročitaju šta piše. I onda kao, gle, ovo može da nas prizemlji, ko bi rekao.

 

Sve u svemu, spektakl jeftinog treša. Bar da je bilo para za efekte pa da su svemirski paraziti bar malo scary kao što je u startu delovalo da će biti (kad se onim leševima vezuju ruke i noge u čvor). Nego ne, bolje da svemirski paraziti izgledaju kao normalni glumci i glumice, bodu ljude noževima u oko i upucavaju ih staklenim mecima. A uz budžet, moglo je da izgleda ovako nekako:

 

 

Link to comment

napisah u prvoj poruci da je u pitanju horor priča smeštena na svemirskom brodu, a ne klasična scify svemirska opera poput st ili bsg 

- kome je do kvalitetne priče i cgi efekata neka pogleda Love, Death & Robots, u pitanju su kratke   animirane  sf priče 8-12 min svaka epizoda je priča, kratak film za sebe, za uzrast 16+ :happy: 

- kažu da su radili 2 godine na ovom projektu, tako da 2 deo neće skoro ako ga ikada i bude

 

 

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...