Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

12 minutes ago, Arkadija said:

Jel neko gleda novu sezonu The Blacklist?

 

Kakva je ?

Sta znam, meni je to laka zabava...

Spoiler

A zanimljivo je zato sto su napokon ipak zatvorili Redingtona...Da ti ne otkrivam...

 

Link to comment
34 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sta znam, meni je to laka zabava...

  Hide contents

A zanimljivo je zato sto su napokon ipak zatvorili Redingtona...Da ti ne otkrivam...

 

Hvala, odgledala sam prve tri, pa sam odustala. Tako uradim svake godine, počnem, prestanem , pa nastavim.

Link to comment

Dobar je Redington.... ja sam odgledao 8 epizoda poslednje VI sezone koja je izasla. Cini se da ce se zavrsiti serija u ovoj sezoni. Doduse, ako imdb ne laze, bice 22 epizode... svasta ce se tu jos desavati.

Link to comment

Završen Američki Office - ne pamtim kad mi je nešto ovako leglo, planulo 9 sezona u cca mesec dva, a dosta sam bio na putu i sl. Da ne preteram, ali posle mućki, ovo je sitcom koji mi je izvukao najviše onog sirovog iskrenog glasnog smeha koji - znamo svi - i nije toliko čest kada se gledaju "komedije" u bilo kom obliku.

Jedna od najvećih svetskih nepravdi je što Steve Carrel nije dobio nijednog Emmija za ulogu Majkla Skota, a ako se vidi ko ih je te godine dobijao, onda je to još očiglednije. Gledao sam ga manje više u svakoj ulozi, ali ovde je jednostavno kao riba u vodi, savršen, perfektan, genijalan, možda ponajviše zbog toga kako koketira sa kamerom koja je u officu kamera dokumentarne ekipe koja snima dokumentarac pa samim tim i interakcija glumca i kamere je nešto što se redovno dešava. Facijalne ekspresije su mu ludački dobre i milion puta nije morao ništa da kaže da bih umro od smeha.

Milimetar ispod njega je Dwight K Schrutte, ko ga je smislio ovakvog svaka mu jebena čast, a izvedba Rainna Wilsona je opterećujuća za njega kao glumca jer nikada verovatno i da živi 200 godina neće odraditi ništa toliko dobro... Interakcija ta dva lika i njihova hemija je osovina serije i kada Carrel ode posle sezone 7, nije to bilo više taj nivo, mada je bilo ok i onda.

Ima tu još dobrih persona i momenata, naravno, svaka čast piscima, likove koje su stvorili su brilijantni sa svim svojim osobinama, a situacije u koje ih dovode, i radnje i priče koje se vrte po epizodama su često na granici čiste genijalnosti.

 

Da ne ostane sve na komediji, dosta se igralo  sa emocijama likova i emotivnim stranama njihovih ličnosti, ljubavni zapleti su česti i dosta toga se vrti oko njih, i pisci su se sjajno bavili i sa tom stranom serije.

Da ne smaram više, skoro pa savršena serija, dajem lagano 9/10, dao bi možda trenutno i 9.5 ali obično sam ekstatičan kad nešto završim, pa bi to možda malo bilo i preterivanje. U svakom slučaju, mogao bih ispočetka evo sad... 

Link to comment
23 hours ago, Frank Pembleton said:

Sta znam, meni je to laka zabava...

  Hide contents

A zanimljivo je zato sto su napokon ipak zatvorili Redingtona...Da ti ne otkrivam...

 

 

E jbg. morao si da otkrijes. A u sebi mislis, sto koji K. si otvorio spojler. :D

Link to comment
Carrel je zaista fenomenalan. Koja ti je draza/bolja, originalna ili US verzija? 
Nisam gledao Englesku. Sad ću nešto malo ozbiljnije pa ću i to.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
8 hours ago, Tresko said:

Vidim da su u četvrtak pustili prvu epizodu. Ali, ići će nedeljom kao i obično?

izgleda cetvrtkom

 

7 hours ago, darling said:

ja se toliko radovala drugoj sezoni, pa je nisam ni gledala do kraja, bila mi bzvz. 

 

pricas za good fight? pa kako ?!? :D

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Zavrsih Counterpart. Odlican je... steta sto je serija otkazana.

 

jeste. meni bilo bas gust da gledam. odlicna gluma. svaka im cast. nisam znala da je otkazana. bila je odlicna ideja

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...