Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

12 hours ago, Majo said:

Patrick Melrose - savrseno, fascinantno, gluma odvalila - i ne samo Benedict, svi do jednog.

bas mocna serija, ne secam se da sam nesto sa ovakvim uzivanjem odgledao.

 

 

 

rekoh vec, genijalna mini serija, svi glume ko Neimar, Weaving, JJ Lee, i Cumberbach, koga pre ove serije nisam podnosio.

 

 

 

 

 

Link to comment

fleabag je stvarno nesto posebno, od mracnog, skoro prostackog humora do najsuptilnijih osecanja, bez patetike, lako i prirodno. steta sto ima samo 6 epizoda, vidim da najavljuju jos dve sezone, nadam se da ce se desiti.

 

Link to comment
8 minutes ago, Aleksija said:

fleabag je stvarno nesto posebno, od mracnog, skoro prostackog humora do najsuptilnijih osecanja, bez patetike, lako i prirodno. steta sto ima samo 6 epizoda, vidim da najavljuju jos dve sezone, nadam se da ce se desiti.

 

 

Ja uopšte nisam siguran da ću gledati II i III. Ne vidim kako može da ostane taj nivo.

Link to comment
8 hours ago, 3opge said:

rekoh vec, genijalna mini serija, svi glume ko Neimar, Weaving, JJ Lee, i Cumberbach, koga pre ove serije nisam podnosio.

 

 

 

 

 

 

meni je on toliko nepodnosljiv da zbog njega ne gledam serloka, jedva sam gledao asanzovu biografiju (i asanz mi je bio manje gotivan samo zasto sto ga glumi ovaj). patrick melrose je veoma dobra serija ali bilo bi mnogo bolje kada bi glumio neko drugi

Link to comment

fleabag je zaista posebna serija,

glupo je da pokvare,,,

phoebe waller bridge je pisala Killing Eve,

pa izvolte, nije lose ....

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Link to comment

Je li, ova krimi mini serija "Safe" (Netflix), neće baš naglo da se poboljša nakon, recimo, treće epizode?

Link to comment

neće, zaista je skroz prosečna, jedino je kraj neočekivan, ali ni to baš nije vredno truda/gledanja. ja sam odgledala, ali ja gledam i gore, tj baš sve engleske koje izađu a zaista bude i ispodprosečnih. ova je onako, otprilike 6,5  na imdb-u :D

Link to comment
11 hours ago, ultra plasticni said:

Odustajem od Golijata 2, teska glupost

 

a?! 

 

 

odgledala ozi secret city na netflix bese. solidan krimic triler ima mozda 6 epizoda

 

ne volim kad mi ubiju omiljeni lik odmah :( 

Link to comment
4 hours ago, mustang said:

 

a?! 

 

 

odgledala ozi secret city na netflix bese. solidan krimic triler ima mozda 6 epizoda

 

ne volim kad mi ubiju omiljeni lik odmah :( 

 

koji lik?!

Link to comment

ja rekoh mislis na onog klinca na pocetak prve epizode

 

Spoiler

nego, da nije bilo one porodicne slike ja sam mogao gledati jos 150 epizoda i ne bi potrefio da se radi o rejlanovoj kucki, a od pocetka sam se mucio odakle mi je poznat/poznata :)

 

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...