Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, marv said:

danas sam zavrsio amerikance i ne secam se da mi je bio zao sto se zavrsava neka serija kao ova :(

 

ja cekam da se zavrsi sezona pa da izbindzujem

Link to comment

Vidim da se ohoho pisalo već o La Casa De Papel

 

Spoiler

la-casa-de-papel.png

 

Samo da dodam Marvinov pečat kvaliteta, ovo je bilo sjajno. Hvala Darling za preporuku.

Vidim na Redditu da prave sledeću sezonu - NEMOJTE LJUDI KO BOGA VAS MOLIM!

Link to comment

nedostaje mi piratski zaliv. gde li je moj diler sno, jel ga neko video skoro? naostrila sam se na bron, cekala da se nakupi, i sad kurton: na ajplejeru od 4. epizode, i ta 4. jos 5 dana avejlbl. upomoc. 

Link to comment
7 hours ago, darling said:

nedostaje mi piratski zaliv. gde li je moj diler sno, jel ga neko video skoro? naostrila sam se na bron, cekala da se nakupi, i sad kurton: na ajplejeru od 4. epizode, i ta 4. jos 5 dana avejlbl. upomoc. 

 

3 hours ago, Moća said:

Gde skidate serije i filmove od kad je presusio piratski zaliv?

Sent from my Le X620 using Tapatalk
 

 

https://thepiratebay.pet/

Link to comment

Nahvalise mi ovaj Dark, stigao sam do pete.. i razmisljam sta dalje. Kako se razvija cini mi se da lako moze da se ispostavi kao glupost, a opet, moze da se desi i da bude kul. Draga Saveta, sta da radim? 

Link to comment
4 hours ago, urkozamanje said:

Nahvalise mi ovaj Dark, stigao sam do pete.. i razmisljam sta dalje. Kako se razvija cini mi se da lako moze da se ispostavi kao glupost, a opet, moze da se desi i da bude kul. Draga Saveta, sta da radim? 

Ako gledaš kajaćeš se ,ako ne gledaš kajaćeš se

Link to comment
6 hours ago, urkozamanje said:

Nahvalise mi ovaj Dark, stigao sam do pete.. i razmisljam sta dalje. Kako se razvija cini mi se da lako moze da se ispostavi kao glupost, a opet, moze da se desi i da bude kul. Draga Saveta, sta da radim? 

 

prekinuo sam na pola prve epizode

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...