Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

34 minutes ago, Gylfi Pleasure said:

Navukao se na Downton Abbey ko konj.

 

Sve jasno :). Ćerka i ja smo jednog vikenda, na preporuku njene drugarice, naivno uleteli u taj svet pa je posle od ponedeljka do petka bilo povuci potegni i na poslu i u školi od silnog bindžovanja. I dan danas kada me tretira kao slugu odgovaram sa jes lejdi meeeeeeeeeri (i naravno odradim). A na samom početku toliko nisam imao pojma o čemu se radi da sam dobio nula torenta za pretragu Downtown Abbey...

Link to comment
18 hours ago, Filozof manijak said:

Gde gledate Terror?

Ima na rarbg.to trafici, a i prevodi se extra brzo pojave na titlovi.com.

 

Sinoć u 22h na sbb-AMC bile prve dve epizode jedna za drugom, sledeći četvrtak E03.

Link to comment
16 hours ago, Gylfi Pleasure said:

Navukao se na Downton Abbey ko konj.

 

 

ja sam gledala na hrtu i u pocetku mi bilo simpa, al nije dugo trebalo da od tolke kolicine blaziranosti pocnu da me obuzimaju bes i zelja da ih sve stigne revolucionarna pravda. nisam bila spremna da previse strasti investiram u serijski program, pa sam se iskljucila. 

Link to comment

Ja sam gledao par sezona (koliko je u tom momentu bilo emitovano), nikad nisam nastavio i odgledao do kraja. Ne znam koliko sad ima smisla, sve sam pozaboravljao, uključujući i to gde sam stao.

Na Top kanalu ide neki Zatvor Ventvort, čini se zanimljivo na prvi pogled, vidim i da ima dobru ocenu na Imdb. Gledao neko, vredno skidanja?

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...