Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

1 hour ago, darling said:

 

@Haralampije  okej, tenks, operisem po zalivu, meni je to centar torentskog sveta. jel u rusa velska ili engleska verzija, posto su snimljene dve? gledam u ril tajmu na plejeru, okej mi je tempo epizoda po nedelji. nisam ja marvin. 

sad sam skinuo, samo ruski audio,seronje obicno ostave i originalni audio ali ovog puta ne :39_angry:

Link to comment

@BeforeWeDie

 

postovana darling, ova serija ne moze ni da prismrdi klasicima savremene skandinavske produkcije. odgledao sam 9 epizoda, nervirajuci se zbog raznih propusta i zbog nivoa debiliteta glavnih protagonista koji za svrhu pretpostavljam imaju savrseno razumevanje radnje od strane prosecne domacice. ne znam da li je ovo kraj ali za mene dosta. ne preporucujem.

 



u ovoj seriji koja se odvija posle 2000-ih u svedskoj, niko nije cuo za opciju prisluskivanje na daljinu (cak ni preko obicnih mobilnih telefona), clanovi zajebane mafije ne proveravaju uzu porodicu osoba kojima poveravaju najvece tajne, odrukavanje je lako - putem sms-ova sa mobilnog koji se nosi svuda sa sobom u dzepu. generali/krijumcari oruzja koji mogu da izazovu n-ti svetski rat deluju kao pilici. ubice cuvaju kompilaciju video zapisa svojih kriminalnih dela na laptopu, dostupno sifrom : velaskez

Link to comment

snjurajuci po traktv ili kako se zove, naidjem na seriju the alienist, sasvim dobra. epoha je u pitanju, radnja desavanja njujork, a serija je kao neka kombinacija white chapel i the knick. ostalo mi jos 3 da pogledam. preporuka. ima na 1337x

Link to comment
40 minutes ago, gagilija said:

snjurajuci po traktv ili kako se zove, naidjem na seriju the alienist, sasvim dobra. epoha je u pitanju, radnja desavanja njujork, a serija je kao neka kombinacija white chapel i the knick. ostalo mi jos 3 da pogledam. preporuka. ima na 1337x

 

Ne može biti loše kad je Lauda u glavnoj ulozi :14_relaxed: Poslednja epizoda se emituje sutra, meni je (uz nekoliko padova) solidno držala pažnju. Ima sjajnih replika, Lauda, naravno, briljira, fotografija vrhunska, besprekorno dočarana atmosfera XIX stoleća. 

Link to comment
12 minutes ago, simetrije said:

 

Ne može biti loše kad je Lauda u glavnoj ulozi :14_relaxed: Poslednja epizoda se emituje sutra, meni je (uz nekoliko padova) solidno držala pažnju. Ima sjajnih replika, Lauda, naravno, briljira, fotografija vrhunska, besprekorno dočarana atmosfera XIX stoleća. 

 

e umalo da mi prodje ispod radara, jer po naslovu sam pomislila da se radi o naucnicima koji izucavaju vanzemaljce, medjutim, vidim na slici epoha kostimi....rekoh wtf sad vanzemaljci i...bingo :12_slight_smile:

Link to comment

poslao sam ti link na pm

 

ako neko ima s03 sa hc eng titlom, nek bude dobar drugar pa posalje meni...

 

takodje, ako se na nekom kiosku pojavio O Mecanismo , lepo bi bilo da se obznani.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...