Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

20 minutes ago, mustang said:

Jel uhvacen H?!? 

ništa preprič, ili no comment :ph34r:

Ali, ja moram da se vratim  i odgledam sve od početka da bi mogla da povežem neka lica sa nekim mestima :Dzaboravilo se 

 

Edited by ljuttko
  • +1 1
Link to comment

gledam juce bbc i kazu kako zadnja epizoda imala rekordni broj gledalaca (preko 10m ako ne grersim) i kaze sada ce da se povezemo sa glumcem koji glumi H i "za vas koji niste..." a ja kao munja uhvatim daljinski i menjam kanal za milisekundu :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Počeo s Too Old to die young.

Jebo ekipu i NWR i kadrove kada svaka epizoda koja treba da traje 35-45 minuta ode u 70-90

Priča deluje da bi mogla biti zanimljiva ali je sve toliko jebeno usporeno da većinom glumci deluju kao manekeni a scene kao reklame.

Da može Amazon prime da se potera na 1.5 brzini to bi podosta pomoglo ovoj seriji.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
On 13.5.2021. at 14:07, ultra plasticni said:

Deluje da se nista ne desava, a u stvari sve vri

 

vazduh trepti kao da nebo gori?

 

  • -1 1
Link to comment
On 28.4.2021. at 2:31, Lancia said:

Poceo da gledam Sopranose, cujemo se za ... au, koliko toga ima.  

А после се надовежи на "Каљаве гуме", Тонијева сестра глуми једну од главних улога. :D:1389_flag_rs:

  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

А после се надовежи на "Каљаве гуме", Тонијева сестра глуми једну од главних улога. :D:1389_flag_rs:

Evo zavrsio sinoc trecu sezonu, nadam se da mu seka nece biti do kraja, najdavezniji lik u seriji. Primetan pad je u ritmu, cim se ona pojavi, kao i u vecini slucajeva psiho seanse.

Ne znam sta su Kaljave gume, tako ce i ostati :)

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Ne znam sta su Kaljave gume, tako ce i ostati :)

Домаћа серијица о женској еманципацији у којој је присутна по једна звезда из Твин Пикса и Сопранових. Није лоша.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Evo zavrsio sinoc trecu sezonu, nadam se da mu seka nece biti do kraja, najdavezniji lik u seriji. Primetan pad je u ritmu, cim se ona pojavi, kao i u vecini slucajeva psiho seanse.

Ne znam sta su Kaljave gume, tako ce i ostati :)


Čim se ona pojavi nekog kokne :laugh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...