Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

znači potrebno je da pravi reklame koje se neće svideti puku i da ne uzme honorar a kraju

 

kkkkk

ne, sve treba da bude ko crni gruja, zikina dinastija i kursadzije. jebes kvalitet i 1 nivo, vazan je honorar na kraju.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

ne, sve treba da bude ko crni gruja, zikina dinastija i kursadzije. jebes kvalitet i 1 nivo, vazan je honorar na kraju.

 

sve sam saglasan, samo što je ovde u pitanju reklama za DIS

Link to comment

@mccabe: 50 shades of grey :)

 

Je l to zaista počelo sa "a od kuma...televizor..."?

 

Ne sećam se kako je bilo pre, u stvari jedino čega se sećam je radenska tri herca i tij cipiripi, i to je meni etalon dobre reklame, a to je tužno zastarelo. Prva je, ono, stereotipi o nacionalnostima najstrašniji (gde smo mi selje najveće, a i jesmo) a druga je već malo bolja, i za decu i za odrasle ali opet, nekako, kako bi ona sada prošla ( i mislim da su čuvene noblice išle na to, ne znam ni kako izgleda kutija, niti se sećam reklame ali pesmu znam).

Link to comment

@mccabe: 50 shades of grey :)

 

Je l to zaista počelo sa "a od kuma...televizor..."?

 

Ne sećam se kako je bilo pre, u stvari jedino čega se sećam je radenska tri herca i tij cipiripi, i to je meni etalon dobre reklame, a to je tužno zastarelo. Prva je, ono, stereotipi o nacionalnostima najstrašniji (gde smo mi selje najveće, a i jesmo) a druga je već malo bolja, i za decu i za odrasle ali opet, nekako, kako bi ona sada prošla ( i mislim da su čuvene noblice išle na to, ne znam ni kako izgleda kutija, niti se sećam reklame ali pesmu znam).

Bila je ona za Tipitop kuhinjske krpe gde svi igraju na ulici. :)  Pa čuvena: "A gde je sir?". Optima - Modriča. :lol: Meni su bile super stare Eva sardina reklame kada morž bije vuka. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...