Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

možda je disova reklama prizemna za kanske standarde, ali za domaće nije nikako. meni najsimpatičnija bila prozivka.

:fantom:

 

meni je dis > vip(one što pišaju u pisoaru)

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Sa druge strane, ovo za DIS mi je potpuni rispekt. Nije n to za mene, a verovatno ni bilo koga sa ovog topika i slažem se da je prizemno, jeftino, prozivačko ali jebote, neko je ono sve smišljao, uključio pesmu, one tri spodobe, nadmašio konkurenciju i na kraju se bez greške obratio svojoj "patriotskoj" publici. Sve to u jebenih 60 sekundi. 

 

Mnogi se ne slažu sa mnom ali ono je advertajzing at its best. Rešava probleme i izazove. Pojma nemam ko je radio. Kapiram da je ljudima frka da se pohvale. :lol:

 

dobra je reklama i nema potrebe da se ogradjujes da nije za tebe ili bilo koga sa topika. 

 

da zamislimo da je u pitanju strani kic/sund i upotreba stereotipa mnogo bismo je lakse prihvatili. 

 

a ti koji se ne slazu sa tobom, sta im je argument?

Link to comment

Samo im je treš i ne idu dalje od Jezdićevog srbovanja. Od drveta onda ne vide šumu i zanemaruju funkcionalnost reklame. 

 

Btw, nije ovo ni jeftino obzirom da već plaćaju ove klovnove, a sad su istresli kesu i za Zdravka. Velika mi je enigma taj DIS.

Link to comment

ja ne shvatam kako 2015. to preziranje domaceg tresa vec nije na zalasku (ne mislim na ovu reklamu, nego nacelno)

Edited by morgana
Link to comment

Samo im je treš i ne idu dalje od Jezdićevog srbovanja. Od drveta onda ne vide šumu i zanemaruju funkcionalnost reklame. 

 

Btw, nije ovo ni jeftino obzirom da već plaćaju ove klovnove, a sad su istresli kesu i za Zdravka. Velika mi je enigma taj DIS.

ti(ne ti mccabe) bi trebalo malo da odmore od posla, da se provozaju par meseci gsp-om...

 

reklama deluje poprilično skupo, jezdić, cvijanović, madžgalj, zdravko, crni gruja verujem da su i za to paltili. plus ide u najskupljem slotu. otvorili se.

Link to comment

Reklama za Jelen će da pokida. To je neki izraz i estetika koji meni nije jasan, doživljavam ga mediokritetskim u svakom smislu ali koliko čujem, već su počeli da sviraju prokeltu pesmu po "kafanama" tako da... No dobro, svakako ne pijem Jelen pivo. Nije za mene. Ni pivo ni kampanja. 

 

 

... vec kida, Jelen pivci su se primili na prvu. Cuo sam pricu da je neko od klijenata odusevljeno prepricavao scenu iz kafane gde neki tipovi narucuju "Onu Nasu" i bend krece da je svira, vec je ima u repertoaru.

 

Dgjbm, teritorija kafane nije bila pokrivena do sad (sem nekih Jelen TVCova ranijih, koliko se secam) ovo je pun pogodak.

 

Ne govorim o kvalitetu komunikacije vec o postignutom cilju odnosno pogotku u centar.

 

Sto se DISa tice, ristepak, ne znam radi li na terenu ali je odlican odgovor na onu Tempovu limunadicu.

Link to comment

a dokacili su i ideu, jel

 

'imas neku ideu ali sve zajedno slabo' :D

 

ja sam mislila da se neko mozda zali sto direktno prozivaju konkurente (sto je meni ovdje ok, mislim prozivanje konkurencije), ali ne, carevi su zaglavljeni u dobu prvih gramofona i rijetkih ploca i kulstva na tom osnovu. pa jebote.

 

 

edit, a koja je to reklama za jelen pivo?

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...