Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Skrenuli bismo pažnju na slogan TOS-a "Zabava je na vrhu" koja promoviše odmor na srpskim planinama. Slogan koji sintetište osnovnu informaciju i neizbežnu erotsku konotaciju, ali koja, opet, ne prelazi tu granicu banalnosti ... 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dusa nam je teska al je velika  :frust:  :cry:  :isuse:  :mad:  :puke:  :fur:  :yucky:  :fashisto:  :rant: i jos jedan smajli koji napalmom spaljuje sve ljude u spotu zajedno sa sugavim bendom aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamrsmrsmrsmrsmrsmrsmrsmrsmrs!!! 

Link to comment

Reklama za Jelen će da pokida. To je neki izraz i estetika koji meni nije jasan, doživljavam ga mediokritetskim u svakom smislu ali koliko čujem, već su počeli da sviraju prokeltu pesmu po "kafanama" tako da... No dobro, svakako ne pijem Jelen pivo. Nije za mene. Ni pivo ni kampanja.  

 

Sa druge strane, ovo za DIS mi je potpuni rispekt. Nije n to za mene, a verovatno ni bilo koga sa ovog topika i slažem se da je prizemno, jeftino, prozivačko ali jebote, neko je ono sve smišljao, uključio pesmu, one tri spodobe, nadmašio konkurenciju i na kraju se bez greške obratio svojoj "patriotskoj" publici. Sve to u jebenih 60 sekundi. 

 

Mnogi se ne slažu sa mnom ali ono je advertajzing at its best. Rešava probleme i izazove. Pojma nemam ko je radio. Kapiram da je ljudima frka da se pohvale. :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...