Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Napisao sam gore. Ne radi se o tvojoj prijateljici vec o opstem trendu da se nebitno naduvava i zgrazava nad njim a da zaista bitne stvari prolaze ispod radara.

 

Zato nam je ovako kako nam je.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Napisao sam gore. Ne radi se o tvojoj prijateljici vec o opstem trendu da se nebitno naduvava i zgrazava nad njim a da zaista bitne stvari prolaze ispod radara.

 

Zato nam je ovako kako nam je.

A sto nasa "inteligencija" pristaje na to? Oni bas svaku patku moraju da zagrizu.

Sto na primer univerzitetske profesore nije zainteresovao plagijat ministra ili sudije nezakonit reizbor ili sto nikoga ne zanima blokada Filozovskog ili obustava rada advokata? Izgleda da je odgovor u tome sto se patkama mozes baviti kada hoces, dok bavljenje ozbiljnim pitanjima zahteva odgovoran pristup i moguce zameranje vlastima od cega se nasoj intelegenciji dlanovi znoje.

Link to comment

jel gledo neko onu besmislenu rekalamu za neki novi čips valjda se zove Mnogos Dobros ili tako nešto?

 

Jeste primetili kako su naši režiseri opsednuti cirkusima, kreaturama i balerinama? Nema niti jedna "vesela" reklama bez cirkuskih likova, kojekakvih spodoba i naravno, .....balerina?

 

 

Pitam se otkud ovakav poriv?  :unsure: 

Link to comment

da li je trend grozota u reklamama tek počeo ili je nadam se pri kraju ?

donekle sam već navikao na sve one bakterije po wc šoljama, ali ova gde šlajmara napada čoveka koji spava je stvarno previše... nemam pojma ni koji je sirup u pitanju, toliko me zgrozi sama reklama.

Link to comment

da li je trend grozota u reklamama tek počeo ili je nadam se pri kraju ?

donekle sam već navikao na sve one bakterije po wc šoljama, ali ova gde šlajmara napada čoveka koji spava je stvarno previše... nemam pojma ni koji je sirup u pitanju, toliko me zgrozi sama reklama.

sačuvaj bože

ne znam da li je to ta, ali ima nešto kad se pljuje krv po lavabou... ite bre u kurac

Link to comment

Ja sam prvo mislila da udavim onog Mihajla, Šveđanina, srpskog zeta, pa sam shvatila da

je to prilično ksenofobno od mene, te sam odlučila da suvim zlatom (koje nemam)

platim onoga ko će ubiti autora te reklame. (Ili mu bar zabraniti dalji rad)
Neko pivo je u pitanju.

Link to comment

Nisi ti videla neku "polikliniku" za nokte i sl. :puke:

Boles.

 

joooooooooj. jeste, to je šampion grozote. jer je grozota prava, a ne ova nacrtana. pa ova šlajmara je zlato u poređenju sa onim noktima.

Link to comment

Nisi ti videla neku "polikliniku" za nokte i sl. :puke:

Boles.

a nisi ti video kad riba fura s korpom kroz maksi a niz noge joj teče zeleni proliv... al ima vremena, videćeš :lolol: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...