Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

Verujem vam sve i tebi i Fernouxu i željan sam vašeg pogleda. Zato i molim ostale da vas ne prekidaju. 

 

Natočio sam sebi pivo i zakucao se pred ekranom. 

Edited by McCabe
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

 

 

mene mnogo interesuje ovo predlaganje hapsenja maturanata jer su skinuli majice u javnosti ("kakav uzasan skandal, vidite lli sta se radi, frau Silovicka, danas skidaju majice a sutra ce da posuvrate kozu i da idu ulicom i skroz bez epiderma")

I mene. Zato sam i pitao Caligulu cemu prica o "opravdanjima" i primeri poput Mitrovica. Mada odgovor sam znao - takav govor moze biti samo apel na sankcije drzave i nista drugo.

Link to comment

 

 

Verujem vam sve i tebi i Fernouxu i željan sam vašeg pogleda. Zato i molim ostale da vas ne prekidaju.

 

Natočio sam sebi pivo i zakucao se pred ekranom.

;)

Link to comment

Jebote sad sam se priseto moje mature... Sašili smo zastavu na kojoj smo ušivanjem gaća i bruseva ispisali broj odeljenja. I okačili je na našem spratu da visi.

 

Posle nam je neko prebacio zastavu SFRJ preko nje ali smo je galamom uklonili drug (u RG pobediti mora majici i ja). :wub:

Edited by McCabe
Link to comment

Verujem vam sve i tebi i Fernouxu i željan sam vašeg pogleda. Zato i molim ostale da vas ne prekidaju. 

 

Natočio sam sebi pivo i zakucao se pred ekranom. 

 

 

Eno ti videa gore, zapusio sam ti usta sto se ovoga tice. Ajde ujedaj dalje.

Link to comment

Jebote ako je ovo predjelo, ko zna kakvo nas pečenje čeka!!! :Hail:

 

 

Daj prepricaj one epizode sa May i Keksijem, i ja imam pivo u frizideru :)

Link to comment

Jebote sad sam se priseto moje mature... Sašili smo zastavu na kojoj smo ušivanjem gaća i bruseva ispisali broj odeljenja. I okačili je na našem spratu da visi.

 

Posle nam je neko prebacio zastavu SFRJ preko nje ali smo je galamom uklonili drug (u RG pobediti mora majici i ja). :wub:

 

Jel bila Ceca posle dvanaest?

Link to comment

Eno ti videa gore, zapusio sam ti usta sto se ovoga tice. Ajde ujedaj dalje.

 

Čoveče, verujem ti da su pevali četno pesme! Znači, koje je tvoje mišljenje o tome? Ako može malo detaljnije. 

Link to comment

Znači, koje je tvoje mišljenje o tome? Ako može malo detaljnije. 

 

Koji je tebi tacno? Ali zaista, koji ti je ajde malo detaljnije, sta te to bocka.

Link to comment

mene mnogo interesuje ovo predlaganje hapsenja maturanata jer su skinuli majice u javnosti ("kakav uzasan skandal, vidite lli sta se radi, frau Silovicka, danas skidaju majice a sutra ce da posuvrate kozu i da idu ulicom i skroz bez epiderma")

 

Ma kakvo hapšenje, opomena, eventualno neka kazna za prekršaj ako istraju.

Link to comment

Julče sam se pored jedne osnovne škole, Euforični osmaci slave završetak škole i svi redom se potpisuju jedni drugima po telu markerima. Jedno sto klinaca, skroz išarani po celom telu i licu potpisima.

Biće im veselo u narednim nedeljama dok se to ne opere. Nisu delovali gnevno, ali eto, to je sad taj neki trend.

Link to comment

Meni je najjezivije što ih razredne starešine dovoze busevima pred skupštinu. :(

 

Drugi utisak mi je koliko ne izbivaju iz teretane i koliko su telesno napredniji od mene u tim godinama. 

 

Ja sam sa 18 imao problema da podignem školsku klupu. 

 

Da ne pominjem da su im ribe bolje 60 iljada puta neg one na koje sam ja balavio...

Edited by McCabe
Link to comment

Koji prekrsaj?

 

Otkud znam koji tačno, znam da ima neko pravilo šta je minimum na javnom mestu. Ili misliš da kad bi ljudi poskidali gaće u Srbiji po ulicama to bila samo njihova lična stvar?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...