Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Done! 2:04:00 :smajlikojisezadovoljnosmeska:

Bravo!

 

Ja istrcao 5km za 31minut. S obzirom na netrcanje u poslednje 2 nedelje, zadovoljan sam.

Link to comment

Done! 2:04:00 :smajlikojisezadovoljnosmeska:

 

bravo!

to je 6 minuta brze od mene.  :fantom:

mada, ja sa 104kg bas i nisam za dugoprugaska poredjenja.

 

isao do 18. istim tempom 6min/km. posle zidica™ dodao po minut na brzinu.  <_<

bilo opet pretoplo, plus jak vetar.

 

kinesio trake su odlicne. mozda ne rade to sto reklamiraju, ali se nisu pomerile ni milimetar, vrhunski placebo.

Link to comment

A da vam usput ispričam i o svom jutrošnjem stresu i posledičnoj histeriji. Ustala ja, jedem, i kao da vidim gde treba da pokupim takmičarski paket i imam šta da vidim - takmičari sa prebivalištem na teritoriji BG ne mogu da podignu paket na dan maratona nego moraju ranije. Ja udri u plač, već mi je prošlo kroz glavu da će se ostvariti moj san od pre neku noć, samo u četvrtoj verziji, i malo je falilo da ostanem kod kuće da plačem i mrzim sebe. Ali onda sam pozvala neku tetu iz BG maratona koja me je uverila da da će mi ipak dati danas paket i pustiti me na start, iako živim u BG. I, naravno, nije bilo nikakvih problema. 

Edited by sailorman
Link to comment

bravo!

to je 6 minuta brze od mene.  :fantom:

mada, ja sa 104kg bas i nisam za dugoprugaska poredjenja.

 

isao do 18. istim tempom 6min/km. posle zidica™ dodao po minut na brzinu.  <_<

bilo opet pretoplo, plus jak vetar.

 

kinesio trake su odlicne. mozda ne rade to sto reklamiraju, ali se nisu pomerile ni milimetar, vrhunski placebo.

Jesi se ti to sam ulepio tim trakama.Ja koliko sam cuo to mora neko strucan ;)
Link to comment

Jesi se ti to sam ulepio tim trakama.Ja koliko sam cuo to mora neko strucan ;)

 

za tretiranje laksih povreda verujem da jeste tako, postoje kursevi kojima se dobija sertifikacija za lepljenje.

ali ja nisam povredjen, samo mi je trebalo malo stabilnosti ili jos tacnije utiska stabilnosti. nisam se ni ulepio previse.

a taman sam nedavno citao ovu knjigu, mozda bi mogao i zvanicno se doskolujem za te trake.  ^_^

 

hk_running_anat2.jpg

Link to comment

bravo Takeshi, odlicno vreme!

 

solidno kad se saberu svi faktori.

nabacio sam kilograme od plivanja, koji ne pomazu previse kod trcanja. ^_^  dobro, malo ledja i trbusnjaci.

-

p.s. od poznatih™ sam video samo todorica iz ds-a, trcao je valjda polumaraton.

slovenci standardno brojni, ali ovog puta upadljivo puno makedonaca i to u rekreativnoj kategoriji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...