Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

to je isti model samo su prve za trcanje i po zemlji, malo jaci "kramponi" i tvrdji materijal sa gornje strane.

 

ako nisi primetio da ti se djon na starim patikama cudno deformise, ka unutra ili ka spolja (zbog pronacije), vecina tih patika za trcanje ce posluziti.

meni bi znacilo da postoji izbor i po sirini stopala, kako se cesto prave modeli, ali kod nas je to daleka buducnost. biraj od onog sto je izlozeno i teraj. 

Link to comment

SportVision je držao dosta više Asics modela prošle godine, a sada 48 ima ovih: http://www.sportvision.rs/sr/korisnici/39681-gel-virage-6.html ... odrekli su se marže, cushioning je jak, ako gaziš ka unutra - dobro, ako ne - neće ti mnogo smetati što su stabilne, posebno ako si otežao. Adidas za trčanje sam probavao samo u radnji i generalno mi se nije dopadalo, something wasn't quite right. Asics mahom rula (mada može biti da sam se navikao zbog volley patika, koje su sve bile na taj isti neki smoothy fazon), a New Balance nikad nisam obuo, to je neki novi đir™ u Srba, ošacovaću.

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Ima SportVision sad i u Rumi, skoknucu bas da probam ove Asics ako ih imaju u toj velicini u radnji. Svidjaju mi se a i nekako deluju kvalitetno.

 

 

 

to je isti model samo su prve za trcanje i po zemlji, malo jaci "kramponi" i tvrdji materijal sa gornje strane.

 

ako nisi primetio da ti se djon na starim patikama cudno deformise, ka unutra ili ka spolja (zbog pronacije), vecina tih patika za trcanje ce posluziti.

meni bi znacilo da postoji izbor i po sirini stopala, kako se cesto prave modeli, ali kod nas je to daleka buducnost. biraj od onog sto je izlozeno i teraj. 

 

Imao sam neke obicne Nike za trcanje, od 4 hiljade, i nije mi se sjebao djon nego je desna prilicno pukla gore pri vrhu, sa leve strane, tako da su sad otprilike neupotrebljive osim ako neki obucar ne zna magicne trikove kako to da resi. Inace, video sam uzivo u jednoj radnji one neke Reebok Rincon koje sam isto razmatrao i deluju jako kruto, ne svidjaju mi se nikako. Zato sam odlucio da iskesiram vise para ako treba, da se ne zajebem.

Link to comment

da vam zloupotrebim topik, prijateljica juce istrcala becki maraton posle godinu dana priprema, sto je za wub. trcace u beogradu polumaraton za belhospice, pa ako neko moze i hoce da uplati prilog, rok je kraj ove nedelje.

 

 

svrha uplate: Donacija
primalac: BELhospice
Dalmatinska 72-74
11000 Beograd
račun primaoca: 205-133953-03
poziv na broj (odobrenje) : 1-234427-0153

Link to comment

Je l moguće da sam od trčanja istegla mišić u donjim leđima? Pre trčanja sve bilo OK, sad me odvaljuje.

 

moguce je. previse treniranja, deformisane patike ili nesto trece.

Link to comment

Je l moguće da sam od trčanja istegla mišić u donjim leđima? Pre trčanja sve bilo OK, sad me odvaljuje.

 

aje nemoj da trazis izgovore ;)

odmori se malo ove nedelje, pij puno vode, carboloadinguj i otidji na taping ako bude bilo neophodno.

 

navijamo u nedelju.

Link to comment

Ja danas istrcao 3.2km :D Cisto da probam nove patike, zurio u teretanu pre derbija pa kao ajde samo malo. Istrcao to tempom 4.40 minuta po kilometru, sto je korektno jer sam se zezao ali je porazavajuce u kakvom su mi stanju kolena. Da li zbog preskakanja vijace svaki dan vec dve nedelje ili zbog necega drugog ali imam filing da ce mi noge uskoro otkazati, jezivo me boli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...