Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

****vrlo je vazno*****da li postoje svakodnevni casovi u yoga studiu u blizini ili na vracaru/crveni krst/ ili bar na walking distance odatle i koji su/ako imaju site bilo bi dobro da vidim raspored i koju vrstu yoge imaju/moze i najbolji, proveren, sa preporukom studio uopste u beogradu.da li u kraju /vracar-crveni krst/ postoji neka staza/a da pritom ne poginem-ne odnese me neki ludak u kolima/ za trcanje od 40 min?mislim na residential kraj-ulice u dubokom hladu sa alejom, drveca sa strane????a da nisu raskopane/bicu u tom kraju a taj kraj mi nije poznat za ove aktivnosti/gde trce stanovnici vracara?vrlo je vazno da imam informacije unapred hvala

Link to comment

za jogu najbolje pitaj bigeja, on je sertifikovani joga instruktor. ako te iskulira, ko sto je mene, probaj ovde.za trcanje od 40 minuta nemam pojma.i mnogo mi se svidjaju zvezdice na pocetku teksta, odmah se vidi da je vrlo vazno!

Link to comment

hvala, hvala...ova informacija vec nesto znaci, ja sam se vec uplasila, topic-trcanje a niko ziv ne odgovara, pa sam pomislila mora da trcanje ima jos neko drugo znacenje.a za bg-ja, imala sam neki funny feeling, po sadrzajnosti njegovih postova da je on neki spiritualni savetnik, guruja trcim inace ranom zorom u 5:30am, 6:00 am, pa se nadam da tada nije neka saobracajna guzva , s obzirom na spavalacke navike radnog naroda u srbiji.

Link to comment
ja trcim inace ranom zorom u 5:30am, 6:00 am, pa se nadam da tada nije neka saobracajna guzva , s obzirom na spavalacke navike radnog naroda u srbiji.
Znajući m.o. uniformisanog radnog naroda u Srbiji u 5:30 am, uhapsiće te garant, jer se u to vreme ne trči, u to vreme se beži.
Link to comment
da li u kraju /vracar-crveni krst/ postoji neka staza/a da pritom ne poginem-ne odnese me neki ludak u kolima/ za trcanje od 40 min?mislim na residential kraj-ulice u dubokom hladu sa alejom, drveca sa strane????a da nisu raskopane/bicu u tom kraju a taj kraj mi nije poznat za ove aktivnosti/gde trce stanovnici vracara?
Probaj oko SC Vračar.
Link to comment

To nisu bubice i musice, to su sotonina stvorenja zbog kojih se letos umal nisam ugusila kad mi jedno stvorenje odletelo do drugog grananja bronhija,grrr!

Link to comment
  • 2 weeks later...

puca od fudbala, termin u 5 svaki dan (mada se odmori za vikend 1 dan), smanjen alkohol, skinuta koja kila, kondicija se vraca...

Link to comment

ja u proseku samo 1 fudbal nedeljno. 3 bi bilo kul. 4 ok.

ja za fudbal koristim UMBRO, nisu skupe (nikad ni bile) a i stvar navike :)...e sad, one nisu bash najsrecnije za trcanje, al jbg, sve zavisi od "podloge"...serija S5 model Sala Astron-A...i obavezno moraju da budu proshivene napred (a najbolje cela)...080222131917.jpg
uzo ove neki dan, zbog cene (2k, dobijesh i loptu) i verovatno ove preporuke iz podsvesti.ok, deblji je djon nego ovima u kojima sam se osecao kao bos, al mi je kontrola lopte opala za 30% i stvaraju se zzuljevi na stopalu u visini palca. tako da sam za sad razocharan, ali navicicu se i isplatice se vremenom. tako su se na betonu pokazale, a verujem da ce mi to biti podloga dok traje sezona. za veshtachku travu tajgerice fazon iskljuchivo. Edited by nisam ja
Link to comment

jednom sam igrao squash. u adutu.na jesen kontam da cu da počnem da praktikujem redovno.inache sinoc me uhvatila neka depra, kao posledica manjka fizichke aktivnosti.3-4 fudbala za poslednjih 20 dana. i to je sve.ocu se uplatim u teretanu neku. dajte preporuku. ocu da mogu da idem svaki dan i da ima bajkova. trake se bojim. i da nije preskupo. da nije guzva da nije pozeraj. i tako. trazzim nemoguce. znam.

Edited by nisam ja
Link to comment
ja u proseku samo 1 fudbal nedeljno. 3 bi bilo kul. 4 ok.uzo ove neki dan, zbog cene (2k, dobijesh i loptu) i verovatno ove preporuke iz podsvesti.ok, deblji je djon nego ovima u kojima sam se osecao kao bos, al mi je kontrola lopte opala za 30% i stvaraju se zzuljevi na stopalu u visini palca. tako da sam za sad razocharan, ali navicicu se i isplatice se vremenom. tako su se na betonu pokazale, a verujem da ce mi to biti podloga dok traje sezona. za veshtachku travu tajgerice fazon iskljuchivo.
meni su OK shto se tice kontrole lopte (pogotovu kad je guram desnom-spoljnom u nekoj kontri), shut takodje, bez problema...shto se tice zuljeva, pa to je boljka svake nove patike (i cipele)...losha strana: pocinje da mi se, polako, otcepljuje peta, odnosno patika od dzona (nije strashno, ali za mesec dana ce morati nove poshto ja igram uglavnom napolju, a ove su vishe indoor)...
Link to comment

shibam i ja squash par puta mesecno sa ekipom. cak sam trebao da odem jednom sa quizmasterom. odlicna stvar. kada odes pre podne dobijes da igras dosta duze jer su termini uglavnom prazni, a i jeftiniji je za 200 dinas for teretana... upravo si opisao teretanu gde ja idem, u prepodnevnom terminu. zapravo, ako imas vremena pre podne svaka teretana je skoro takva. bakiji su uglavnom predvece.po meni, za pocetak uzmi teretanu koja ti je blizu kuce da ne bi besmisleno gubio vremena na transportu, stavi mp3 u usi i bices postedjen vecine gluposti koje mogu da ti se dese. ako izdrzis duze od 2 meseca onda uzmi neku bolju teretanu. inace i ja sam se bojao trake, ali je ipak u pitanju friendly proizvod.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...