Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

ne mislim nista.

ne pratim takve ljude, ne svidja mi se taj njegov background.

 

no, za razliku od zilion running made-in-usa "influencera", koji se prave da su trkaci a zapravo prodaju maglu, on ipak ima i znacajna trkacka dostignuca. kvalifikovao se za Boston, par puta bio na Badwater... to ne moze niko ko nije ozbiljan sportista.

Link to comment

Dobio sam mesto za Berlin 2021. Sada opet imam motiv da prebacim 20km, samo jos da bude i odrzan dogodine (kraj septembra).

Bas me interesuje kako ce se poboljsano vreme na 5 i 10 km odraziti na maraton tempo. 

  • +1 4
Link to comment
  • 1 month later...
On 22.12.2020. at 19:09, smorenko said:

Zar nije za 16. 5?

Bar sam tako video na trcanje.rs

da, moja greska. prijavio sam se danas

i dalje razmatram koji sat uzeti,sada je u igri garmin 645. moracu to da presecem cim pre.

Link to comment

Brljavi mi gps. Ne znam jel to do Strava appa ili do samog gps na mobilnom. Ne prati stazu, pošalje me malo na fakultet, malo u more. Doduše ne svaki put al dovoljno često da me pomalo nervira jer moram posle crtati mapu <_<

 

Link to comment
On 23.1.2021. at 16:16, Strahan said:

i dalje razmatram koji sat uzeti,sada je u igri garmin 645. moracu to da presecem cim pre.

 

Koji je jeftiniji? 245 je malo noviji sat (imam ga, super zadovoljan) koliko znam, jedina razlika je da 645 ima podršku za bicikl, visinomer i Garmin Pay, ali 245 ima PulseOx.

Link to comment
6 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Koji je jeftiniji? 245 je malo noviji sat (imam ga, super zadovoljan) koliko znam, jedina razlika je da 645 ima podršku za bicikl, visinomer i Garmin Pay, ali 245 ima PulseOx.

mislim da je razlika oko 1000 din u korist 245. odlucio sam da vise ne nosim telefon dok trcim iz vise razloga,a sada guglam i gledam sta da uzmem i dalje sam u dilemi. 

vidim da si zadovoljan sa 245,verovatno cu i ja ali i dalje se lomim izmenju njega i 645.

Link to comment
  • 2 months later...

Sta to znaci "moze se krenuti sa pripremama"?

I kad misle da ga odrze? Na sajtu i fb jos uvek pise 15.maj a ovi sad pominju jun?! 15.maj je za samo mesec dana, odluka o eventualnom odlaganju se mora doneti sto pre.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...