Jump to content
IGNORED

Strukovni Humor


betty

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JozoMujica

    174

  • Tpojka

    89

  • Indy

    77

  • Svarog

    50

nije humor, više kuriozitet. saznala nedavno da se u V. Britaniji liječnici svih madicinskih specijalnosti oslovljavaju s 'doctor', osim kirurga koje se oslovljava s 'mister'. kažu da još nije ušlo u nomenklaturu da su se odvojili od brijača i pripojili medicinarima mellow.gif

Link to comment
so true!phd092910s.gif
mozda za phd studente, ali ne i za odgovorne starije naucne radnike...ja sam naprimer ustala u 7.50 i provela sledecih 2 i po sata slusajuci vodoinstalatera kako psuje u kupatilu i kuvajuci mu cajeve/kafu.produktivni dan nastavio se na poslu uz diskusije o izgovoru dorickih reci, popunjavanjem formulara, stampanjem formulara, predajom formulara nadleznom organu... i tako do malopre.jipiiii! najzad imam vremena za laboratoriju! juce sam se inspirisala gledajuci dr nakamatsua kako peva o tome kada je bila legendarna mecava u japanu, a on je 7 sati lopatom kopao kroz sneg da dodje na tokijski univerzitet kako ne bi propustio predavanje. never absent! never late!http://www.youtube.com/watch?v=n_w9XMTJnpM
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tri tipa, jedan arhitekta, jedan biolog i jedan matematičar, sede na klupi u parku i posmatraju ulaz u zgradu preko puta ulice. U zgradu uđe čovek, a nakon pola sata izađe mlađi par.Arhitekta pomisli: „Jedan je ušao, dvoje je izašlo… u ovoj zgradi može da boravi barem troje ljudi!”Biolog pomisli: „Jedan je ušao, dvoje je izašlo… ovo je množenje prostom deobom!”Matematičar pomisli: „Jedan je ušao, dvoje je izašlo… ukoliko još neko uđe u zgradu, ona će ponovo biti prazna!"

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imamo neki problem sa ploterom, i trazeci resenje, nadjem ovo :D

i have a solution for error code 11:11.you will need 1. a sledge hammer2. plenty of pent up plotter frustration.Directions.A. using sledge hammer with two hands proceed to go phsyco directing all rage and anger toward plotter.results may vary.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...