Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Hvala. :) Vecinu fotki uradio sam sa G9 koja, kao sto se vidi, ima izvanredan objektiv. Polukompaktnu G9 nosim stalno sa sobom, a tek ponekad me ne mrzi da nosim tesku i glomaznu EOS 30D (but the real thing, koju obozavam) sa 18-55mm f/3.5-5.6 IS (nije kit lens). Tek imam nameru da nabavim jedan zaista sirokougaoni (10-20) i jedan telefoto (80-200).
I meni se G9 svidja [malo je falilo da mi G5 bude prvi digitalni u zivotu :)], ali [za sada] nemam kintu da ga udenem [i opravdam] izmedju ixusa i EOS x0D. Mada, starog ixusa sam prodao, a novog jos nisam uzeo - pa mozda se malo i strpim. A mozda se ta kinta ugradi i u neko staklo u medjuvremenu :).Definitivno preporuka za UWA, ja od kad sam mog uzeo [10-22] skoro da ne skidam sa aparata.P.S. ima fotka u prethodnom postu, da ne kaze Cowboy da trolam :P
Link to comment
Kakva su ti ovo pink ocila? Fotosopiraj angry.gif
Izvini, eto sta znaci ziveti u gay-friendly gradu. Izgleda da mi je popustio urodjeni balkanski macho-instinkt te sam zaboravio antipedersku srpsku tradiciju i cak izvrgo ruglu nase sveto znamenje i svetosavsko nasledje. Od sada ce mi Predrag Radetic biti idol i zvezda vodilja u daljem zivotu.@ lessaOvo je (staromajstorski) pogled na Muzej pomorstva u Amsterdamu.
Link to comment
Ovo je (staromajstorski) pogled na Muzej pomorstva u Amsterdamu.
ma znam da nije, samo mi je to bila asocijacija. pogotovo sto si stavio onaj ram.a to mi je inace slika koja me obara s nogu svaki putsvaka cast! (i za ovu i za druge fotke)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...