Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

PS. Minjina interpretacija je fina, ali kad se već igramo mogao bi neko čiku premestiti na kompoziciono savršenije mesto (što je jedno pola širine njegovog tela levo, da mu iz glave ne "raste" taj vertikalni element).
ako pogledate original, u pitanju je candid shot, tako da nije bilo mnogo prilike da se podesavaju stvari :)
Link to comment

Hvala na pojašnjenju mladići. Evo i ja ću da probam sada, ali sa s&h alatom + 1Layer i zadržaću malo kontrasta, ali uklanjanje nogu nema šanse (znam iz iskustva da ću da samo zabrljavim, ono, grane i to.. to uklonim zatvorenih očiju, ali ovo mi više deluje - hirurgija :D)

Link to comment
ako pogledate original, u pitanju je candid shot, tako da nije bilo mnogo prilike da se podesavaju stvari :)
Naravno, ma i original je super, samo vidiš da se to pretvorilo u jednu pokaznu vežbu za PS skills ;-) (U čemu sam ja 1 dunster i imam samo, verovali ili ne PS v5.5, tako da prepuštam drugima...)
Link to comment

Da, ovo je sada sasvim druga prica, kada se iz RAW razvijanja predje u TIFF radi obrade i tek na kraju sejva u JPEG. Za poboljsanje kompozicije jednostavno nije bilo prostora. Slika je originalno snimljenja u portrait formatu ali sam prebacio u landscape posto je figura coveka bila isuvise sitna, a on je "glavni glumac". Ovako dolazi do izrazaja i lepota islamskih arabeski.jmstiff2forumao0.jpg

Edited by Zmitjkoe
Link to comment

.ako primetite da više postujem ovde, to je razlog jer sam se skoncentrisao samo na 1 forum. ovde imam sve. tako da... dobrodošao ja.. :D::Varijanta #1 Tekst i slika: Da li budžite nekad ovako? Meni ovo prilično (fenomenalno) deluje da može da ide za front cover? Naslov možda nije adekvatan, ali pod uticajem slušanja 'Heav?ness' zapalo je tako :D.3269716584_db42887627_o.jpgVarijanta #2 Samo slika:3268897423_bbf9003508_o.jpg

Link to comment
Da, ovo je sada sasvim druga prica, kada se iz RAW razvijanja predje u TIFF radi obrade i tek na kraju sejva u JPEG. Za poboljsanje kompozicije jednostavno nije bilo prostora. Slika je originalno snimljenja u portrait formatu ali sam prebacio u landscape posto je figura coveka bila isuvise sitna, a on je "glavni glumac". Ovako dolazi do izrazaja i lepota islamskih arabeski.
i boja šlapica je :thumbup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...