Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ova varijanta od 599 dinara za 2 meseca bi imala smisla da nisu izbacili arene. Ovako ne vidim poentu.

Da.

Ali je sc za postojeće iptv pretplatnike, tako za 99 dinara imaš paket koji i imače gledaš

Link to comment

Ja neke stvari gledam samo uz pomoć ovog "gledaj ispočetka". Recimo filmovi i serije na Pinku 2 bi trajali duplo duže bez ovog. Uštedi živaca na reklamama neopisivo.

Šteta što nema za RTV i recimo Pink Film ili Klasik TV.

Link to comment

Država strajks bek

 

 

Poštovani korisnici,

Zbog izmenjenog načina saradnje između Orion telekoma i Arene Sport, u našoj ponudi kanala na IPTV platformi, od 01.04.iz njihove ponude kanala biće dostupna samo Arena 1

Na ovaj korak smo primorani zbog velikog povećanja cene i nespremnosti Arene da korisnicima, koji već imaju njihov paket kanala, omogući nastavak gledanja svih kanala iz doplatnog paketa po ranije definisanim uslovima.

Radimo na tome da vam obezbedimo gledanje novog sportskog i filmskog sadržaja na našoj IPTV platformi.

Link to comment

Verovatno glupo pitanje:

Postoji li neki poseban tehnički uslov za MTS televiziju?

Imam fiksni telefon, ne bih da uzmem njihov box paket već samo televiziju.

Je l to izvodljivo ili je potrebno, kao kod ostalih kablovskih operatera, da ceo kraj koristi njih?

Link to comment

Ne mora internet.

 

Osnovni paket košta 1135 dinara, ugovorna obaveza je 24 meseca, s tim da daju prvih 6 po dinar, što znači da te prosečno izađe 851 dinar mesečno:

https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/osnovni-paket

 

Ako objediniš samo sa fiksnom izađe te ukupno 1600 dinara uz obavezu od 24 meseca. Pošto je pretplata 659 dinara, to znači da plaćaš 941 dinar mesečno, više nego u gornjem slučaju, ali zato dobijaš vraćanje 72 sata unazad koje se inače naplaćuje 100 dinara mesečno i potpuno besplatno telefoniranje ka drugim korisnicima Telekomove fiksne mreže.

https://www.mts.rs/privatni/box/Box2/box2-fiksni-mtstv

Link to comment

Našla sam odgovor na pitanje na sajtu:

 

 

Imam kablovsku televiziju kod drugog operatera. Da li mogu preko vas da aktiviram mts TV?

 

Naravno. Usluga mts TV se realizuje preko fiksne telefonske linije i potpuno nezavisno funkcioniše u odnosu na usluge koje pružaju drugi operateri. Za mts TV uslugu možete da se prijavite u najbližoj mts poslovnici ili pozivom na broj 0800/100 100.

 

 

Da li radi mts TV ako ne radi telefonska linija ili Internet?

 

 

Sve tri usluge su nezavisne, ali dele deo mrežne infrastrukture. Ako problem nije nastao na delu mrežne infrastrukture koja je zajednička za sve tri usluge, mts TV usluga može raditi iako neka od drugih usluga nije trenutno u funkciji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...