Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Instaliraj MX Player. Meni taj čita sve video fajlove. Od Div3 do HEVC. Samo treba podesiti Software Encoding da bude default i za video i za audio. Ja inače imam EON preko mesec dana van SBB mreže i prezadovoljan sam. Nikad se nije niti zaledio niti restartovao. USB ferca kako treba, čak i aplikacije mogu da se "prebace" na USB. mada to ne preporučujem. Za Kodi obavezno instalirati Indigo i "očistiti ga" jednom nedeljno. Takođe u EON podešavanjima izbrisati jednom nedeljno nagomilani cache. Memorije je stvarno premalo. Ja imam instalirano 10 aplikacija i ostalo mi je 1,8 GB memorije.

Link to comment

Da li korisnici EON PREMIUM paketa imaju pravo na HBO GO besplatno?

Na mojsbb mi izlazi neki kod za aktivaciju, pa me zanima da li je to dzabe ograniceno ili me sbb "casti" jer im placam najskuplji paket?

Link to comment

Ja imam najskuplji paket od pre eon ere, i imam hbo go otključan oduvek, tako da verujem da se to dobija uvek uz najskuplje... Bilo bi glupo da je drugacije...

Link to comment
Od sutra startuje i Arenasport E

Da li da se nadam da E simbol znači nešto kao što su npr. elektronski mediji? [emoji849] Da i mi koji nismo MTS pretplatnici možemo nečemu da se nadamo... Ili je u pitanju E Sport kanal... [emoji34] 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

 

Link to comment
Quote

SBB: Država nam zabranjuje da postavljamo kablovske mreže po Srbiji

Kompanija SBB danas je saopštila da joj je zabranjeno da postavlja kablovsku mrežu po Srbiji i da država omogućava monopol drugom operatoru, Telekomu Srbija.

 

Istaknuto je da je kompanija SBB ranije upozoravala javnost da joj se zabranjuje da pristupa korisnicima u mnogobrojnim gradovima, od Subotice do opštine Gornji Milanovac, u kojima su predsednici lokalne samouprave iz Srpske napredne stranke, a da su „opstrukciji izloženi i u Beogradu“.

„U naselju Borča i pored pisanog odobrenja stambenih zajednica da žele kablovski program u ponudi SBB-a, protivzakonito i bez ikakve nadležnosti Кomunalna inspekcija Palilule izdaje nalog SBB-u da se već postavljena oprema u zgradama demontira! Da će kompanija SBB biti izložena neosnovanim napadima bilo je jasno još u novembru, kada je zamenik gradonačelnika Goran Vesić izmislio da je ulice u Borči raskopala i u blatu ostavila ekipa SBB-a“, ukazao je taj kablovski operator.

U saopštenju je navedeno i da se javno komunalno preduzeće „Zelenilo“ koje je do skora izdavalo saglasnost po propisima koje uređuje zakon, „iznenada stavlja u poziciju tumača propisa iz oblasti planiranja i izgradnje za koje nisu nadležni, pokušavajući da onemoguće SBB-u da obavlja delatnost elektronskih komunikacionih mreža i usluga“.

 

 

Link na vest

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...