Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Vratih se sa puta i, opa, nema više Hrtova na IPTV-u, a sad saznajem, nema ga ni na SBB-u ...

 

Znači, ako već odlučiš da maltene u osnovnom paketu godinama nudiš HRT, onda nemoj naknadno da ga ukidaš, jer se to nikako drugačije ne može shvatiti nego kao cenzura i jačanje sopstvene propagande. Tako je i počeo rat 1991. godine, prvo nisi više u Beogradu mogao da kupiš hrvatske novine ...

 

Niti HRT emituje od juće tzv. domoljubne sadržaje i tompsonove pesme ...   

Edited by stoka
Link to comment

Vratih se sa puta i, opa, nema više Hrtova na IPTV-u, a sad saznajem, nema ga ni na SBB-u ...

 

Znači, ako već odlučiš da maltene u osnovnom paketu godinama nudiš HRT, onda nemoj naknadno da ga ukidaš, jer se to nikako drugačije ne može shvatiti nego kao cenzura i jačanje sopstvene propagande. Tako je i počeo rat 1991. godine, prvo nisi više u Beogradu mogao da kupiš hrvatske novine ...

 

Niti HRT emituje od juće tzv. domoljubne sadržaje i tompsonove pesme ...

Samo što ipak nije isto, na SBB-u ga ima na D3...
Link to comment

drugari,

da li neko zna da li moze da se uvede u stan telekomov IPTV, a da se za to ne obavezuje kupovinom i nekog internet paketa? sada brljam po njihovom sajtu ali ne mogu da pronadjem taj info. uveo bih IPTV po ovoj ceni od 550 kinti mojoj tetki koja uredno gleda FTA programe sa STBoxom i ne buni se uopste. cak mi svremena na vreme i prepricava sta ima zanimljivo po lokalnim televizijama. :)  malo mi glupo da je vezujem sa nekim internet paketom jer zena nema nijedan uredjaj kojem je potreban net i 99% nikada ga nece ni koristiti.

 

hvala

Edited by foto
Link to comment

Što zbunjuješ čoveka? :D

 

 

Može da uzme samo iptv od 567 din, na godinu dana, ne mora da se obavezuje ničim osim fiksim tel.

Dobiće internet samo za tv, ništa više

Link to comment

Hm, ja sam pre par meseci potpisao novi ugovor kod njih, otkazao bez problema telekomov net (prešao na radijus) i ostavio samo iptv za drugi tv. Jel si siguran renne da ne može?

Link to comment

EDIT: Momci bili brži, ali nek ostane.

 

To što je napisao renne nije tačno. Otkako je Telekom uveo IPTV (sada mts TV), moguće ga je uzeti bez neta, evo dva citata iz 2010. i 2012. Samo tetku treba pripremiti na verovatno duplo veću cenu nakon isteka tih 12 meseci ili na vraćanje na zemaljsku TV.

 

Imam samo IPTV bez interneta, znaci dobio sam od telekoma HG520c modem i dva STB-a koji su mi vezani na dva tv-a preko lan2 i lan3.

 

http://www.elitesecurity.org/p2759638

 

Postoji nekoliko uslova koji morate ispuniti, kako bi usluga IPTV-a bila moguća:

- Pre svega, morate posedovati telefonsku paricu, kako bi IPTV usluga bila izvodljiva,
- Ukoliko imate ADSL kod drugog internet provajdera, morate zatražiti migracioni kod i preći na Telekom,
- Televizor standardne ili visoke rezolucije (mada je moguća i opcija kačenja na računar koji poseduje TV karticu)
- Postoji i varijanta kada nemate uopšte ADSL kod nijednog internet provajdera, tada možete uzeti samo IPTV uslugu, bez interneta.

 

http://www.benchmark.rs/artikal/telekom_srbija_open_iptv_usluga_telekom_3d_kanali-2386

Edited by vememah
Link to comment

A jel kada se instalira taj IPTV njegov internet koriste i sve aplikacije instalirane na televizoru? Recimo, ako instaliram Filmon mogu da ga gledam koristeći tu konekciju od IPTV-a?

 

Nisam još imao smart tv pa ne znam kako to funkcioniše...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...