Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Na JFK je bio haos, nije do njih ovog puta. Ali pošto nema pauze pred današnji let onda nisu mogli da ispeglaju kašnjenje koje se prenelo i na današnju rotaciju. Sutra se ne leti pa će ga ispeglati.

Link to comment
  • 2 weeks later...

US agencije nude od 1. septembra BEG-JFK povratnu u biz klasi za (od) 1649 dolara (incl. taxes).

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Koliko vidim uhodali su se na letu za JFK, nema više ogromnih kašnjenja... Da li neko ima bar približnu informaciju o popunjenosti kabine? Znam da se ti podaci generalno teško otkrivaju, svi to ljubomorno čuvaju od svih...

Link to comment

očekivao bih oko 90+%

 

prava popunjenost će se videti tek u periodu oktobar-maj, odnosno da li će pasti ispod 70%

ali ono što je najbitnije, route profitability, logično nikada neće biti objavljen, osim ako se premijer ne izleti na nekom od obraćanja™

Edited by Ravanelli
Link to comment

Kada sam uzimala kartu za roditelje i septembar, bilo je bukvalno samo jos jedno drugo mesto zauzeto u odlasku i ni jedno u povratku - pomislih da nesto nije u redu sa sistemom, no sigurno je do toga sto sam im uzela kartu dosta ranije..bice izvestaj uskoro :)

Link to comment

Koliko vidim uhodali su se na letu za JFK, nema više ogromnih kašnjenja... Da li neko ima bar približnu informaciju o popunjenosti kabine? Znam da se ti podaci generalno teško otkrivaju, svi to ljubomorno čuvaju od svih...

 

Oko 84% do sada.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Aj jos jednom. Vucic je vise puta rekao da ce linija da gubi milione € godisnje, tako da se o nekakvom uspehu tesko da razgovarati.

Popunjenost kabine ima smisla gledati samo na godisnjem nivou. Leti su svi avioni puni. Zima je ta koja pravi razliku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...