Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Ne zarađuje on novce, ne zna koliko šta košta, ne zna šta je city break, ali zna da njegova ciljna masa to zna još manje nego on -_-

Nego, jesu li mu refundirali pare za kartu? Hoće neko da ga priupita to sutra izjutra? I da li će Babić napustiti vazduplohov pre poletanja sad kad ni On ne ide?

Link to comment

Nego, jesu li mu refundirali pare za kartu? Hoće neko da ga priupita to sutra izjutra? I da li će Babić napustiti vazduplohov pre poletanja sad kad ni On ne ide?

 

Ja se iskreno nadam da nisu, ako je kupio tu najjeftiniju promotivnu.

 

Mada, nesto ne verujem da mu nisu uzeli biz klasu...

Link to comment

vučić rekao da se nada da će beograd postati city break destinacija za amere :lol:

 

:rolf:  :rolf:  :rolf:

 

Jeste 8 sati leta i karta od 800 dolara (min.), definicija city break turizma...

Link to comment

Pariz - NYC je em kraće putovanje em jeftinije nego Beograd - NYC, em su Pariz i NYC...pa ono, Pariz i NYC. I onda sam kažeš da se to radilo kada je dolar bio najniži. Mislim OK, kada bi karta do Beograda koštala 200 dolara, možda bi poneko došao u Beograd na produženi vikend. 

Link to comment

Pariz - NYC je em kraće putovanje em jeftinije nego Beograd - NYC, em su Pariz i NYC...pa ono, Pariz i NYC. I onda sam kažeš da se to radilo kada je dolar bio najniži. Mislim OK, kada bi karta do Beograda koštala 200 dolara, možda bi poneko došao u Beograd na produženi vikend. 

 

To je k'o onih 90 hiljada Bugara koji će da potroše po 500€ minimum

Link to comment

Moguce je da imaju problem sa turnaroundom

2/5 dana imaju samo 2 sata da okrenu avion, a sa neobucenim groundstaffom za widebodies i americkim zakonodavstom koje propisuje temeljan pretres kabine realno je da ima problema na startu

...mada ne bih iskljucivao ni probleme sa ANT ili sa NISom oko punjenja aviona

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...