Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Sindikat prica gluposti. Nece koncesionar koji pravi ugovor na 20-30 godina da unistava sam sebe.U krajnjoj liniji, ni jedan koncesionar ne moze biti tako destruktivan kao nasi partisko-rodjacki rukovodioci. Oni su podvrsta prirodnih katastrofa i iza njoh ostaje pustos. Uragani u SAD uspevaju na prave pustos, ali ne umeju da se zaduze kod banaka. Beograd sa oko 3.5M putnika i u proseku 15EUR takse po putniku pravi sasvim lepe pare. Plus sve druge usluge i prihodi.Sto se ce Budimpeste, to trenutno nije konkurencija, zato sto su sve glavne destinacije pokrivene iz Beograda.Ja sam svojevremeno po lenjem redu letenja ponedeljkom u 6 kretao od kuce, a vec u 9:15 pio kafu u poslu u Minhenu. Taman da je karta iz Budimpete dzaba, nebi se klackao do Ferihegy-a 5-6 sati. Istini za volju, Fudeks mi je u proslom milenijimu bio druga kuca, pa sam mozda razvio neku vrstu alergije na takvo putovanje ;)Pozdrav,X500

Link to comment
Sindikat prica gluposti. Nece koncesionar koji pravi ugovor na 20-30 godina da unistava sam sebe.U krajnjoj liniji, ni jedan koncesionar ne moze biti tako destruktivan kao nasi partisko-rodjacki rukovodioci. Oni su podvrsta prirodnih katastrofa i iza njoh ostaje pustos. Uragani u SAD uspevaju na prave pustos, ali ne umeju da se zaduze kod banaka.
Naravno da sindikat priča gluposti, izmišljaju neke priče da bi prikrili ono što njih najviše plaši: etihad-style čistka (ne)radnika kao u Jatu. Videli već šta se desilo kolegama pa se usrali.Sent from my HTC Legend using Tapatalk 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas uspesno zavrsih svoj poslednji let u ovoj godina. Sve ukupno 96 poletanja i isto toliko sletanja u 2013. Hvala Bogu i mehanicarima, svi letovi su bili OK.AirSerbia 319-100 je bio sasvim lep i udoban. Traume koje vucem od "mrskog bugarina" su jos uvek prisutne, pa mi je prostor izmedju sedista bio melem na ranu.Prvi put sam dobio i toplu hranu na ovom letu. Dinstana junetina, blitva i bareni krompit su bili sasvim OK. Kupus salata je bila bljuteks, zato sto nije bila zacinjena. Barem ne dovoljno za velike visine.Sto se tice novina, ili sam ih prespavao, ili nisu delili novine na ovom letu. :( Sledeci let je rezervisan za 02.01. pa se nadam da cu moci da proverim sta dele od "WC papira sa tekstom i slikama".Pozdrav,X500

Link to comment
Danas uspesno zavrsih svoj poslednji let u ovoj godina. Sve ukupno 96 poletanja i isto toliko sletanja u 2013. Hvala Bogu i mehanicarima, svi letovi su bili OK.Pozdrav,X500
Svaka cast!
Link to comment
  • 2 weeks later...

Moj prvi let sa AS je bio skroz prijatan a osoblje u avionu mlado, ljubazno i nasmejano (konacno! ne pamtim kada sam poslednji put letela sa nasmejanim osobljem u JATu). Leteli smo Boeingom koji je unutra malo nasminkan pa izgleda svezije. Jedina zamerkica, posto sam sedela u prvom redu iza "zida" koji odvaja od prve klase, je da je mrezica ispred, predvidjena za casopise, preuska - nisam uspela da uglavim svoju knjigu u nj a stjuardesi se iz nekog razloga nije svidelo da tu ciglu drzim u krilu pa je bilo malo natezanja sta cu sa njom. U povratku sam imala drugo mesto i nije bilo problema, verovatno se radi samo o tom redu (03).U povratku je bilo vec kasnjenja sa klasicnom pricom: "jer je zakasnio let iz Milana, pa je avion kasnio u polasku iz Beograda itd". Takodje, po meni, veliki promasaj "domacinske" AS je let na Badnji dan/vece kada se nisu setili da putnicima ponude i nesto posno. Bilo je ljutitih pogleda a osoblju vidno neprijatno.ps. nisam sigurna da li je ovo trebalo u temu "Aerodromi i letenje"?

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

ahah, u povratku kazu na mikrofon: dobar dan, hristos se rodi - avion u afektu horski : vaistinu! ! !idi, begaj...ovaj put osoblje fino, beowl ih izmustrio. :wicked:

Edited by prima
Link to comment
ahah, u povratku kazu na mikrofon: dobar dan, hristos se rodi - avion u afektu horski : vaistinu! ! !idi, begaj...
Hajde?
Link to comment

lik u dolce gabbana sulji od par stotina evara na sjedalu pored mene se krstio jedno 7 puta, onako u slow motionu, duboko, svaki put kada je avion na relaciji podgorica beograd preleteo preko nekog krsta. poceo je jos dok je rulao u podgorici, spazio sam neku crkvicu pored aerodroma ali sam mislio da se hriscanski sprema za poletanje. medjutoa shvatio sam sto cini kada je postupak ponovio jos nekoliko puta od lovcena pa nadalje u cg vazdusnom prostoru jel se leti nize pa se vide crkve mada ne sumnjam da bi se ovaj krstio i da leti zmurecki. u spustanju preko beograda je jedva postigao da isprati svaki hram u vidokrugu iz aviona.

Edited by gazza1
Link to comment
lik u dolce gabbana sulji od par stotina evara na sjedalu pored mene se krstio jedno 7 puta, onako u slow motionu, duboko, svaki put kada je avion na relaciji podgorica beograd preleteo preko nekog krsta. poceo je jos dok je rulao u podgorici, spazio sam neku crkvicu pored aerodroma ali sam mislio da se hriscanski sprema za poletanje. medjutoa shvatio sam sto cini kada je postupak ponovio jos nekoliko puta od lovcena pa nadalje u cg vazdusnom prostoru jel se leti nize pa se vide crkve mada ne sumnjam da bi se ovaj krstio i da leti zmurecki. u spustanju preko beograda je jedva postigao da isprati svaki hram u vidokrugu iz aviona.
Ne seri da si sedeo u avionu pored Miška Popovića?http://www.youtube.com/watch?v=N8W5ScTbZbI Edited by April
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...