Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Uf, ako je veličina kilaža toliki problem onda ćeš uvek ići u visoke cene. Pogledaj obavezno asusove zenbuk modele i DELL Vostro V131.

Link to comment
Uf, ako je veličina kilaža toliki problem onda ćeš uvek ići u visoke cene. Pogledaj obavezno asusove zenbuk modele i DELL Vostro V131.
Jbg, zenbook je super, ali 1400€ je puno za tako malo čudo...Ja bih uzeo, bez razmišljanja onaj X1, na sniženju, da mi nešto tako treba...Mislim, treba mi, ali firma neće da plati, nego vuglim jebenih 3 kile svaki dan... :( A meni za privatne stvari, treba nešto drugo... Edited by radisa
Link to comment
Uf, ako je veličina kilaža toliki problem onda ćeš uvek ići u visoke cene. Pogledaj obavezno asusove zenbuk modele i DELL Vostro V131.
Da, zenbook u kombinaciji ssd + sata disk.Sad ne znam koliko gura baterija i koliko sata diže masu, a nisam imao prilike da ih vidim ne znam kakva je tastatura...
Link to comment
Jbg, zenbook je super, ali 1400€ je puno za tako malo čudo...Ja bih uzeo, bez razmišljanja onaj X1, na sniženju, da mi nešto tako treba...Mislim, treba mi, ali firma neće da plati, nego vuglim jebenih 3 kile svaki dan... sad.gif A meni za privatne stvari, treba nešto drugo...
Ja vučem svaki dan 17" sa dodatnom travel baterijom... Dok nisam uzeo ruksak to je bilo mučenje. Edited by wall
Link to comment
Erm, ako je sa i7 onda da a i ako nije nije loše mada mrzim fuđicua zato što je mekan i lako se kvari.
Videćeš... :D
Fala braćo!
Link to comment

Folio je nesto jeftiniji u tehnomaniji (nesto manje od 100.000), pa me sad zanima da li ima veze gde se kupuje, a, uopste, koliko cene variraju sa kursom evra. Tj. da li u slucaju znacajnog pada dinara, racunari postaju skuplji? (ghm, znam da rizikujem da pitam nesto jako glupo, al aj :D)

Link to comment
Folio je nesto jeftiniji u tehnomaniji (nesto manje od 100.000), pa me sad zanima da li ima veze gde se kupuje, a, uopste, koliko cene variraju sa kursom evra. Tj. da li u slucaju znacajnog pada dinara, racunari postaju skuplji? (ghm, znam da rizikujem da pitam nesto jako glupo, al aj :D)
Pošto se, uglavnom, ne usklađuje na dnevnoj bazi, probaj da uhvatiš trenutak, kad je dinar slab, a oni nisu nivelisali... :)Postani lovac na stare cene... :) Edited by radisa
Link to comment

juče je na ewe portalu za trgovce euro bio oko 120 sada je 122 dinara, naravno da se cena menja sa padom dinara, pošto su sve cene prodavcima izražene u eurima, pardon, bodovima, i menja se dnevno kurs, i uvek je veći pristojno od srednjeg bankarskoda da bi se zaštitili od velikih skokova. Ali evo velikog moderatora, uskočio da odgovori...ccc, vlast kvari :P Veliki prodavci ređe usklađuju cene.

Link to comment
juče je na ewe portalu za trgovce euro bio oko 120 sada je 122 dinara, naravno da se cena menja sa padom dinara, pošto su sve cene prodavcima izražene u eurima, pardon, bodovima, i menja se dnevno kurs, i uvek je veći pristojno od srednjeg bankarskoda da bi se zaštitili od velikih skokova. Ali evo velikog moderatora, uskočio da odgovori...ccc, vlast kvari :P Veliki prodavci ređe usklađuju cene.
Pa kad kasniš, a pošto sam ja danas ti od juče i čekam gomila stvari da mi se odradi u pozadini, pa imam vremena, stigoh, gotovo odmah, da odgovorim... :)Jebo te, što je smorno kad čekaš neke bekonačne procese da se završe... :(Inače, ja nikako da se naviknem da je evro oko 120... Sve mi puno, kad gledam cene od 140-150000, a to jbg, 1200€, koliko je dobra mašina uvek i koštala...
Link to comment

Upravo postao vlasnik HP ProBook 4730s Intel Core i5 2430M 2.40GHz 4GB 750GB DVDRW DL 17.3" LED HD+ AMD Radeon HD7470M 1GB Nadoplatio malo za 3 godine grancije i to je to.HP_4730s_torba.jpgE sad, koliko čitam, on u stvari ima 2 grafičke. Jednu integriranu i drugu Radeonku. Da li tu treba nešto posebno naštimavati ili on sam crpi snagu iz obadvije kad prepozna da fali?

Edited by Mister No
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...