Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Ja od faksa državnoga dobio Fujitsu LifeBook E751. Što je džabe i bogu je milo, pa što ne bi i buđavom asistentu, no pitam samo - vredi li to kurca?Gledao sam te neke recenzije ali ništa ja to ne razumem.
Erm, ako je sa i7 onda da a i ako nije nije loše mada mrzim fuđicua zato što je mekan i lako se kvari.
Link to comment
ne pratim topic redovno, search mi nista nije dao, pa da pitam... smile.gifkako ovdasnji znalci vide HP Folio 13 i gde to u Beogradu najbolje kupovati?
Meni jedan od lepših/boljih utlrabook-ova, mada možda sam previše subjektivan jer volim celu EliteBook seriju kod HP-a.Mana mu je što nema VGA izlaz pa to može biti problem kod starijih/jeftinijh projektora.
Link to comment

Prijatelji, braćo, kumovi - Vapad, Radiša, Razz, Rođa, Wall, AnonymousDell koji smo zajedno kreirali upravo stiže...utiske javljam. Hvala vam svima.

Link to comment
Prijatelji, braćo, kumovi - Vapad, Radiša, Razz, Rođa, Wall, AnonymousDell koji smo zajedno kreirali upravo stiže...utiske javljam. Hvala vam svima.
To Dellijo :D Edited by Vapad
Link to comment
Meni jedan od lepših/boljih utlrabook-ova, mada možda sam previše subjektivan jer volim celu EliteBook seriju kod HP-a.Mana mu je što nema VGA izlaz pa to može biti problem kod starijih/jeftinijh projektora.
danas sam ga dodirnula ^_^fin je osecaj pod prstma, brz je, elegantan, lagan i... kosta -_-
Link to comment
danas sam ga dodirnula ^_^fin je osecaj pod prstma, brz je, elegantan, lagan i... kosta -_-
Pa ono... Kostaju ti business ultrabook-ovi, imas i Toshibu Portege seriju... Magnezijum kuciste...E sada, imas li potrebe za high-end proizvodima?Koliko ti je bitno prezentovanje sebe/firme vrhunskom opremom?Realno, mogu se kupiti jako dobri ultrabook-ovi za manje novca.
Link to comment

pa znas kako, zabole me za prezentovanje firme :De sad, sta je meni vazno?- da je ne manje od 13 i ne vise od 14 incha- da ne bude tezak (1.7 max) (dosta se krecem, vazno mi je da bude sto laksi, ali opet dovoljno velikog ekrana da mogu na njemu i da radim)- da ima bateriju koja traje (kod ovog je to navodno 9 sati, mada realno ako je 5-6 meni super do neba)- da je brz (sto podrazumeva najmanje 4gb rama + ssd ili hibridni disk)- da mi tastatura fino legne (pod prstima, kao Toni), a kod ovoga je i pozadinski osvetljena sto je meni veliki plus- od dodataka je vazan mic, webcam i citac SD, 2 usb porta dovoljna, ostali nebitno.Sve ostalo mi je manje-vise svejedno. I da, mora biti PC.Nije mi bila namera da smaram, al ako ima nesto za bitno manje pare da stane u sve ovo, od mene imas karbonare (ne do kraja zivota, da se razumemo :P)

Edited by Quince
Link to comment
pa znas kako, zabole me za prezentovanje firme :De sad, sta je meni vazno?- da je ne manje od 13 i ne vise od 14 incha- da ne bude tezak (1.7 max) (dosta se krecem, vazno mi je da bude sto laksi, ali opet dovoljno velikog ekrana da mogu na njemu i da radim)- da ima bateriju koja traje (kod ovog je to navodno 9 sati, mada realno ako je 5-6 meni super do neba)- da je brz (sto podrazumeva najmanje 4gb rama + ssd ili hibridni disk)- da mi tastatura fino legne (pod prstima, kao Toni), a kod ovoga je i pozadinski osvetljena sto je meni veliki plus- od dodataka je vazan mic, webcam i citac SD, 2 usb porta dovoljna, ostali nebitno.Sve ostalo mi je manje-vise svejedno. I da, mora biti PC.Nije mi bila namera da smaram, al ako ima nesto za bitno manje pare da stane u sve ovo, od mene imas karbonare (ne do kraja zivota, da se razumemo :P)
Baci pogled na ovo i dodaj za SSD 15-20000... MIslim da ima značajno jeftinijih od HP-a... E sad, da li su kao Toni pod prstima, to ćeš morati sama da proveriš... :) Edited by radisa
Link to comment

:D e jbg nisi bas ostavila mnogo izbora.Gore opisanim ili Folio ili Toshiba, sada se cini Folio kao najpovoljnija varijanta 98.000 din za kes, 5K vise na rate i cekove...

Link to comment
Baci pogled na ovo i dodaj za SSD 15-20000... MIslim da ima značajno jeftinijih od HP-a... E sad, da li su kao Toni pod prstima, to ćeš morati sama da proveriš... :)
Cini se HP ipak jeftinije/bolje resenje... Na nekih 70.000 dodas cenu ssd diska i tu si... Edited by wall
Link to comment

e pa u tome je fora! nisam u fazonu da setam high end racunare i da se pravim vazna, nego da mi to radi posao za koji ga imam, jel? a onda se ispostavi da mnogo hocu i uvek se zalepim za te skupe <_< (osim kad sam kupovala trenutni racunar, al to je jako posebna prica i imala sam potrebu da se samokaznim, jako)ovu toshibu sam isto pogledala (hvala radisa :)), ali ne bih tu bogzna kolko ustedela... (edit: kasno videh 2. wallov post, ali da, to je to)sad imam ljap koji je 2.5 kila i kome je crkla baterija pre mesec dana. skroz. a mislim da sam zasluzila da nakon 3 godine malo odmorim ledja, bar za to jedno kilo, znacilo bi mi...(a ovaj folio je tako skoro savrsen da bih u rudniku radila da ga otplatim)

Edited by Quince
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...