Jump to content
IGNORED

Veterani


nesha taxista

Recommended Posts

Just now, namenski said:

Ovi novi, negde od recimo 2009. su se globalizovali previse za moj ukus, izgubili ono 'nesto', jebiga :) 

 

 

 

Delom se slažem, a izgleda da su i sami toga svesni, sudeći po nekim najavama iz Jaguara u poslednje vreme koje sve glasnije zagovaraju hrabriji iskorak u dizajnu kada je u pitanju novi XJ. Na to ih tera i pozicija na tržištu, koja baš i nije sjajna.

Inače sam na potezu Muo-Stoliv redovno viđao bar 2 komada poslednje generacije, od kojih je bar jedan produženi (XJ-L), ako ne i oba.

Link to comment

@Ras povukao si nogu :D 

Jos jedan jubilej, ovog puta 70 godisnjica; Britancima izgleda osim jubileja malo sta ostalo.

 

LR_Original_resize.jpg

 

Navodno su otkrili nedostajuci prvi primerak, onaj iz 1948. i sada se ostre da ga skockaju, a u medjuvremenu i ako su prestali sa proizvodnjom, pomalo se kurvaju i izbacuju jos po neku malu seriju, ovog puta u duhu vremena, dakle V8, bezbroj kubika i konja...

 

lrclassicdefenderresize01.jpg

Link to comment
7 hours ago, namenski said:

Navodno su otkrili nedostajuci prvi primerak, onaj iz 1948. i sada se ostre da ga skockaju, a u medjuvremenu i ako su prestali sa proizvodnjom, pomalo se kurvaju i izbacuju jos po neku malu seriju, ovog puta u duhu vremena, dakle V8, bezbroj kubika i konja...

 

 

 

Kada bi neko prebrojao sve Ferarije, Poršee, Korvete, itd... koje se svakodnevno pronalaze po ambarima verujem da bi ih bilo više nego što ih je ukupno proizvedeno :)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 years later...

https://autoblog.rs/blog/auto/vesti/2022/02/14/vlasnik-volvoa-740-koji-je-presao-milion-milja-dobio-novi-s60-na-koriscenje

 

Quote

Originalni motor je zamenjen nakon što je prešao 941.466 kilometara, a promenjeno je i nekoliko menjača zbog velike upotrebe.

 

 

 

malo se zajebavam, motor je valjda oduvek bio rezervni deo avta. brao za dzima.

Edited by holden kolfild
  • +1 2
Link to comment
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
3 hours ago, Tale said:

Za ovo nisam ni znao da postoji a danas me jedan narandžasti sa IT tablama pretekao na autoputu:

 

image.thumb.png.81e255ef43db8fde7b5768deedc71815.png

 

image.thumb.png.57e6026a38902b11905a3e6ff368c927.png

 

Vidjao sam ovakav CX sestotockas ambulantni, nekad davno...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...