Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

Explorer jeste najpopularniji generalno, ali on je srednja klasa. Tahoe je najveca klasa.
Valjda je suburban veci. Dokle idu te granice, mislim dokle je srednji, a odakle je veci?
Link to comment

Tahoe i Suburban su 90% isti. Suburban je malo duzi, ali osim toga nema razlike, sve ostalo je idenitcno.Postoje mali SUV (kao sto je Ford Escape, slike su na prethodnoj stranici), postoje srednji SUV (kao sto je Ford Explorer, slike na prethodnoj stranici) i onda postoji ova najveca klasa kao sto su Tahoe i Suburban. Za tu najvecu klasu uglavnom se uzme mehanika iz pickupa i napravi se SUV od njih.GM je pre cak koristio i isti dizajn za SUV i pickupe.Pazi ovo:050830_GMrecall_hmed.hmedium.jpg

Edited by Talladega
Link to comment

Patriot i Compass nemaju nikakve off-road mogucnosti jer su zasnovani na Dodge Caliberu.Kod Grand Cherokee mi se bas nista ne svidja. Moj jedan prijatelj je imao 2 Grand Cherokeea (ne u isto vreme), vozio sam i nisu mi se ni malo dopali.

Link to comment

GMC je divizija General Motorsa koja proizvodi samo SUV i pickupe.Jedan od tih SUV je GMC Yukon koji, kao i kod Chevrolet Tahoe i Silverado, dolazi u osnovnoj i produzenoj verziji.1992-1999800px-1st-GMC-Yukon-4door.jpg2000-20062004_GMC_Yukon.jpg800px-01-06_GMC_Yukon_XL_Denali.jpg2007-800px-2007-Yukon-Denali.jpg

Link to comment

I za kraj, Cadillac Escalade. Prvi Escalade je bio GMC Yukon Denali sa Cadillac oznakom.Danas Escalade dolazi u osnovnoj, produzenoj i pickup verzijama.1999-2000800px-1st_Cadillac_Escalade.jpg2000-2006800px-2nd-Cadillac_Escalade.jpg800px-2003-06_Cadillac_Escalade_ESV.jpg800px-1st-Cadillac-Escalade-EXT.jpg2007-800px-07-08_Cadillac_Escalade.jpg800px-2007-Cadillac-Escalade-ESV.jpg800px-2007_Escalade_EXT.JPG

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...