Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

1 hour ago, Eleniko said:

probao bih octaviu scout ali me odbija 1/brend 2/stalni 4x4, mora da se isključuje braćo

Nema stalni,to je 4matic ukljucuje uz obrtaje Inace ide 2x2

  • +1 1
Link to comment

Baš sam skoro pričao s nekim ko vozi crni Superb - kaže na pumpama ljubazni, u saobraćaju se sklanjanju, panduri ne zaustavljaju... Treba kupiti Superb.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Baš sam skoro pričao s nekim ko vozi crni Superb - kaže na pumpama ljubazni, u saobraćaju se sklanjanju, panduri ne zaustavljaju... Treba kupiti Superb.

od slova do slova identično iskustvo

 

doduše stečeno samo u par dana vožnje super bea

  • +1 2
Link to comment

nikakav problem u saobraćaju nemam zato što ne vozim crnu sns škodu

 

možda je nešto drugo u pitanju

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Baš sam skoro pričao s nekim ko vozi crni Superb - kaže na pumpama ljubazni, u saobraćaju se sklanjanju, panduri ne zaustavljaju... Treba kupiti Superb.

 

Baš me zanima kakav je psihološki profil ljudi koji se u saobraćaju sklanjaju crnim Škodama Superb. Ja gledam da vozim po pravilima i boli me stojko da li je pored mene BMW X6 ili Trabant, najbolje da ću još da se sklanjam nekom.

  • +1 2
Link to comment

Kad kažem da se sklanjaju, mislim na to da im ne pada na pamet da trube na semaforu posle dve sekunde ili kad parkiraš, da ne blicaju na auto putu da se vratiš u desnu traku dok još nisi ni pretekao vozilo u srednjoj i slično.

Edited by napadaj
Link to comment

za superbiste se po difoltu smatra da su panduri ili neki visokorangirani član sekte(znatno ređe)

Link to comment

oni su u gradskoj vožnji mamlazi bez premca, ipak, na auto putu se malo štekaju da im ne poispadaju klipovi jer znaju kakve drešine voze

  • +1 1
Link to comment

bogumi meni nove bembare od raznih 60-70k ++ fela, ovih matiranih sivo ili golubije plavo boja ubedljivo prvi. pa prazna mesta pa žene u što većim suvovima bilo kojih - kodiaq, rav4, vw, seat. izvinite ako nekoga pogađa ali mnogo stereotipa na srbskom drumu danas. škoda ima mnogo pa su primetne.

Link to comment

skoro na nekom bmwu sa pocetka 2000ih procitao "reci tati da ti kupi jaci auto"

 

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

pa prazna mesta pa žene u što većim suvovima bilo kojih - kodiaq, rav4, vw, seat


drugar radio kod ostoje u salonu kao prodavac i tvrdi da je s vrata mogao da proceni kupce evoque

a da je na osnovu plaćanja(deo jedna firma, deo na drugu, deo na treću… ili kešovina/banka) mogao sa sigurnošću da pogodi i status veze kupaca

 

i da preko 20% se vraćalo posle godinu, dve

Link to comment

Kod mene na putu su najzajebaniji razvozaci robe u kombijima, po naselju su nesnosni klinci sa starim GTI Golfovima.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...