Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

secam se davno je zoc u jednom intervjuu odgovarao na pitanje tog tipa

kaze covek igrao sam kako sam mogao i sa cim sam imao, npr u realu sabonis je bio u tom trenutku poluinvalid, a igra se naravno zasnivala na njemu, nije bilo za ocekviati da igraju brzo

 

ali da, bozine ekipe nakon barse, narocito limoz su bas bile tvrda prica

Link to comment
On 2. 8. 2023. at 23:21, pbg12345 said:

 

ali da, bozine ekipe nakon barse, narocito limoz su bas bile tvrda prica

Ma limož kad ubaci 60 poena, bilo je  čudo...

 

Young, 20-25, Zdovc 15ak, bilaba 10-ak  i sad jbg, neko još treba da ubaci nešto, a niko nema ni 5 poena u rukama u ostatku ekipe... Večito paćenje... Bilo je utakmica kad su uspevali i po minut i po da drže loptu, to je bilo devastirajuće za protivnike... I gledaoce... Gledaš 25 sekundi Zdovca kako tapka loptu i ništa se ne dešava, onda promaši Young neki šut iz bloka, neko on divljaka ispod koša skine loptu i vrati Zdovcu... I onda sve ponovo...

 

Jbt, Benetonsa Kukočem im je dao 55 poena u polifinali FF 1993, Real sa Sabonisom 52... :hail:

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Ide na SK neka emisija o istoriji svetskih prvenstava i onih prosutih 9 poena u poslednjem minute protiv SSSR.

 

Sad kapiram zašto je ćale preživeo majstoricu u Madridu ove godine.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

 

 

trauma.

ali je zanimljivo videti kako ovo izgleda u očima Litvanaca.

donekle kvari utisak gledanja što su sva trojica ipak "klinci" i vidi se da im fali neki context o igračima i dešavanjima.

posebno je zanimljivo što u jednom trenutku spomenu i finale 1995, i slože se da tamo baš i nije bilo neke krađe :)

  • Tužno 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

382098010_1298250994187096_3164973727273

 

 

muraličić u atini

 

bobana su grci mnogo voleli i pamte ga i dan danas.

 

ne prođe mesec da ga se neko ne seti i pita me o njemu na ostrvu, iako je igrao manje od 2 godine pre povrede, za panionis koji nije premium tim.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...