April 8, 20215 yr Kako sad funkcioniše prelazak iz Republike Irske u Severnu Irsku? Da li postoje neke kontrole ili na lokalnim putevima i ne primetiš kad si iz jedne države ušao u drugu, osim po znakovima ili, možda, dvojezičnim tablama u Republici?
April 8, 20215 yr Nema nikakve kontrole, niti će je biti - to bi značio potpuni haos i nerede u SIrskoj. Samo su znakovi drugaciji, a valja se podsetiti da je ograničenje brzine na severu u miljama, a u Republici u km/h. Putevi drugačije izgledaju, uglavnom su (bili) bolji na severu.
January 20, 20251 yr Popular Post Nemam dovoljno postova da pisem na politici, pa cu samo ovde da vam kazem da vas grlim sve, pratim sve kao ludak, malo placem, malo mi puno srce, i tako u krug svaki dan. Stize podrska i iz Irske💚
January 20, 20251 yr Idi u kurac. Već su me evo 6 meseci zajahali da budem gost na venčanju baš na taj dan. Usput: zašto ispred glavne pošte (znam simboliku)? Trebalo bi ispred njihove skupštine! Edited January 20, 20251 yr by dragance
January 20, 20251 yr @dragance Ne znam, nisam ja organizovala, i meni je to cudno. Mislila sam da se samo tamo nalazimo? Ekipa u grupi na fejsu je malo ... onako, tako da nisam imala zivaca da se preganjam sa njima, a ne poznajem nikog iz Srbije ovde. Jesi li ti u Irskoj? Ja cu iz Corka, ili sama vozom, ili cemo svi porodicno djuture sa psom😊
January 21, 20251 yr malo sam glupavo napisala, ljudi koji ovo organizuju deluju ok. mislila sam na razne likove po grupi koji masu pravoslavljem, svisuistizmom i jure balkanske ritmove po kauntijima, i ubacuju se u rasprave sta mi ima da se organizujemo tu kad smo otisli, brisu postove takvih pokusaja, itd... nebitno, samo da ne ispadne da sam opljunula po organizatorima
January 21, 20251 yr 1 hour ago, fargo said: @dragance Ne znam, nisam ja organizovala, i meni je to cudno. Mislila sam da se samo tamo nalazimo? Ekipa u grupi na fejsu je malo ... onako, tako da nisam imala zivaca da se preganjam sa njima, a ne poznajem nikog iz Srbije ovde. Jesi li ti u Irskoj? Ja cu iz Corka, ili sama vozom, ili cemo svi porodicno djuture sa psom😊 Ja sam u irskom Kosovu! Aj pogodi gde
January 21, 20251 yr @fargo dodzi nam na vocap da se ispricas par dana, za cas ces da skupis potrebnih 200 postova za politiku.
January 21, 20251 yr 6 hours ago, fargo said: A pa ti si u modernijem delu. Belfast ili neko manje mesto? Belfast. Ne bih ga menjao za Dublin ni zašta.
January 21, 20251 yr 1 hour ago, dragance said: Belfast. Ne bih ga menjao za Dublin ni zašta. Jel imaš irski pasoš? Novozelandski? Francuski?
January 21, 20251 yr 1 hour ago, dragance said: Belfast. Ne bih ga menjao za Dublin ni zašta. Verujem. Nisam bila (nemam vizu, jbg), muz jeste, i kaze da je lepsi i sredjeniji. Mada ga stalno plase "tenzicnom" situacijom.
January 21, 20251 yr 3 hours ago, noskich said: Jel imaš irski pasoš? Novozelandski? Francuski? Šta te se to tiče?
January 21, 20251 yr 2 hours ago, fargo said: Verujem. Nisam bila (nemam vizu, jbg), muz jeste, i kaze da je lepsi i sredjeniji. Mada ga stalno plase "tenzicnom" situacijom. Ma nema toga više. Najozbiljnije. Sad su se prebacili na dilovanje drogom izmedju sebe.
Create an account or sign in to comment