Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Očekivano njanjava odjava Trinaestice. Ona je bila kul lik u početku upravo zbog te svoje hermetičnosti, House se mučio onoliko vremena, svaku sitnicu je morao kleštima da joj izvlači... A sad? Šesnaest scena ekspozicije - te zaljubljena sam i idem u Grčku, te ne mogu jer me izjeda krivica što ne lečim ljude, te potpuno si u pravu sasvim si me provalio, te suzni oproštaji...A Huntington's? A najavljena eutanazija? Ma koga to još zanima... bitno da se privatava sa tamo nekom, to bi javnost da vidi...Meh <_< Primetan je neki fin-de-siecle ton u sezoni do sada, kao da je svima samo bitno da odtamburaju do kraja pa fajront. Očekujem suzna opraštanja sa Chaseom, Cameron, Taubom, Detektivom Triterom, ili koga već uzmognu da uglave za po epizodu. Onda oženi Wilsona i odjaše ka zalasku sunca.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Očekivano njanjava odjava Trinaestice. Ona je bila kul lik u početku upravo zbog te svoje hermetičnosti, House se mučio onoliko vremena, svaku sitnicu je morao kleštima da joj izvlači... A sad? Šesnaest scena ekspozicije - te zaljubljena sam i idem u Grčku, te ne mogu jer me izjeda krivica što ne lečim ljude, te potpuno si u pravu sasvim si me provalio, te suzni oproštaji...A Huntington's? A najavljena eutanazija? Ma koga to još zanima... bitno da se privatava sa tamo nekom, to bi javnost da vidi...Meh <_< Primetan je neki fin-de-siecle ton u sezoni do sada, kao da je svima samo bitno da odtamburaju do kraja pa fajront. Očekujem suzna opraštanja sa Chaseom, Cameron, Taubom, Detektivom Triterom, ili koga već uzmognu da uglave za po epizodu. Onda oženi Wilsona i odjaše ka zalasku sunca.
kad se vec zaljubila, mogli su malo i da nam pokazu kako one to konzumiraju ljubav! :wub:
Bilo već600full-boston-legal-screenshot.jpg
bogovi :Hail:
Link to comment

Nije jos uvek, ali ta recenic "ja cu ti pomoci kad bude trebalo" je vise puta izgovorena, a to je dobar nacin da se oprosti od glumice, a i dobar nacin da Haus opet preokrene nesto u svom zivotu.On je lekar bez moralnih i etickih nacela, navodno, a opet obecao je eutanaziju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kralj. Ukrade opremu za 200.000 dolara, stavi je kao collateral, zaradi više novca na berzi inside tradingom nego što mu treba za pokretanje odeljenja i da Džesiki bejzbolku da razbije celu ordinaciju ortopedije. :D Meni je završna scena razbijanja highlight epizode. :D

Link to comment
4.ta epizoda je odlična....em se pojavio Michael Nouri koga sam davno ožalio, em je haus imao par sjajnih crtica o patriotizmu.... :Hail:
Moja zena kad ga je videla u Damages dreknula:Flešdens!!!!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...