Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Epizoda (kao i prethodna) jos bolja na svako naredno gledanje. :) Jedino sto je na ovom ripu bilo nekih problema sa zvukom. Background noises, muzika i razni drugi zvuci su bili preglasni, a glasovi glumaca varirali non-stop gore dole, tako da su neke scene izgledale mnogo dramaticnije nego sto su hteli, verovatno. Nadao sam se da ce mozda neko izbaciti bolji rip, ali za sad nista (mada nisam proveravao kakav je onaj HD rip). Malo mi se nije svidelo kako je epizoda snimljena, previse tresuce kamere iz ruke i slow-moa za moj ukus.Inace, ova epizoda je tek pocetak ove price. Trajace to nekoliko epizoda. Sta imamo:

Forman je zasrao i on i 13ica su u govnima (on sam jos pride), Chase je zasrao i on i Cameron su u govnima (on sam jos pride), House je bio prs'o i sad je u procesu sastavljanja. Ostali su Wilson i Caddy kao relativno zapostavljeni. Mada je Wilson aktivan u House-ovom delu price. Ali bice i za njih dvoje nesto uskoro. ;) Mi lajki! ^_^ Odnos sa Wilsonom je najjaci™! Ko ih sastavi onake? :DAli ono dizanje ruke kad se javlja za rec u kancelariji :lol: I naravno pantomima!E da, i ona scena sa vijetnamskim veteranom. Brrrr... Hugh Laurie at his best.

Dobra epizoda uz malo previse pateticne "pravde" koju zagovaraju Amerikanci.

Sto? Bas su iskritikovali to americko ponasanje i ubacili malo moralne dileme. Mislim, kakvo je tvoje misljenje o onome sto je Chase uradio? Naravno, na osnovu onoga sto smo videli u ovoj epizodi i onoga sto, za sad, znamo. Jer ko zna sta sve moze da iskrsne u narednim epizodama i kako ce da razviju ovo.

Ko ce da ceka nedelju dana? <_<

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Sto? Bas su iskritikovali to americko ponasanje i ubacili malo moralne dileme. Mislim, kakvo je tvoje misljenje o onome sto je Chase uradio? Naravno, na osnovu onoga sto smo videli u ovoj epizodi i onoga sto, za sad, znamo. Jer ko zna sta sve moze da iskrsne u narednim epizodama i kako ce da razviju ovo.

Sa eticke i lekarske strane to je potpuno pogresno, sa moralne bi mogli da diskutujemo, sa ljudske problematicno, a iz ugla onih koji "spasavaju" svet to je opravdano. Lekar leci, ne bira ko ce da zivi i to je to. Nije uvek lako, ali tako je. Ni ja ne bih prijavio Chejsa, ali ne bih postupio kao on. Ne verujem u uzimanje pravde u svoje ruke, a lekari imaju tu moc tokom svake, i najmanje rizicne, operacije.

pantomima je vrhunac epizode. Bice od Hausa nesto i ove godine, suvise je dobar scenario da padne tek tako.

A sto se Kadi tice, treba da dodje onaj nesrecni Vil (iz one pateticno lose serije Vil i Grejs) da joj izigrava mladog bivseg decka ili tako nesto. Pa ce i tu biti zvrcki koje ce mu Haus namestati.A Vilson bi mogao da se ozeni recimo (ovo je moja izmisljotina nemam nikakvih informacija da to spremaju).

Edited by Milosh76
Link to comment

Forman je zasrao i on i 13ica su u govnima (on sam jos pride), Chase je zasrao i on i Cameron su u govnima (on sam jos pride), House je bio prs'o i sad je u procesu sastavljanja. Ostali su Wilson i Caddy kao relativno zapostavljeni. Mada je Wilson aktivan u House-ovom delu price. Ali bice i za njih dvoje nesto uskoro. ;) Mi lajki! ^_^ Odnos sa Wilsonom je najjaci™! Ko ih sastavi onake? :DAli ono dizanje ruke kad se javlja za rec u kancelariji :lol: I naravno pantomima!E da, i ona scena sa vijetnamskim veteranom. Brrrr... Hugh Laurie at his best.

koga bre boli kurac za Formana i 13, te za Chasea i Cameron?! hocu jebenu satiru da mi vrate, pun mi je kurac vise ljubavnih melodrama i ko zna kojih sranja... jebote, pretvorice Housea u seriju za domacice...

Link to comment

koga bre boli kurac za Formana i 13, te za Chasea i Cameron?! hocu jebenu satiru da mi vrate, pun mi je kurac vise ljubavnih melodrama i ko zna kojih sranja... jebote, pretvorice Housea u seriju za domacice...

Hmm, ok, ovo mozda nije ona drustvena satira kakvu su praktikovali ranije, ali sta ima lose u malom (kritickom) osvrtanju na veze i medjuljudske odnose, do kojih neminovno dolazi u ovakvim situacijama (kao sto su bolnice), gde ljudi provode jako puno vremena zajedno, prolazeci kroz mnogo (moralnih, profesionalnih, itd.) kriznih momenata? Pa oni su se u ovoj seriji prakticno posrali na svaku (ili skoro svaku) vezu, na svaki brak ili odnos koje su stvorili ili na koje su naisli tokom price.Mislim, ok, tebi se ne svidja. Meni je, pak, interesantno. Jbg, domacica sam! :P

Link to comment

solidna epizoda. bilo je par bash kul momenata [i'm a vampire, sookie :lol: ], ali me smaraju sa trinaesticom i foremanom. nadam se da ce nju da izbace iz serije, ali bojim se da se to nece desiti. uzasno je dosadna.

Link to comment

^_^ Jes, jes, jes!!!

Car opet drzi ceo svet za muda! :Hail:

Ovo podseca na prvu ili drugu sezonu! Isti vajb, slicne situacije.Mirna epizoda, a ipak u njoj mnogo toga. Snimljena odlicno, takodje. Po mom ukusu. :)

Link to comment

Ne, dvonedeljna pauza ( :( ) ide nakon sledece epizode, koja je u ponedeljak 19. Ovo je raspored:

Episode 5: October 19. Episode 6: November 9. Episode 7: November 16. Episode 8: November 23. Episode 9: December 7. Episode 10: December 14.
www.fox.com/house
Link to comment

Evo kompletnog rasporeda za 6. sezonu, postavio Greg Yaitanes na svom twiteru:

6x06 - 19.10.20096x07 - 09.11.20096x08 - 16.11.20096x09 - 23.11.20096x10 - 30.11.20096x11 - 11.01.20106x12 - 25.01.20106x13 - 01.02.20106x14 - 08.02.20106x15 - 01.03.20106x16 - 15.03.20106x17 - 22.03.20106x18 - 05.04.20106x19 - 19.04.20106x20 - 03.05.20106x21 - 10.05.20106x22 - 17.05.2010
Prva epizoda se negde vodi kao 6x01 i 6x02, a negde samo kao 6x01. Medjutim, izgleda da je oni zvanicno vode kao dve epizode, tako da je npr. epizoda 6x06 (koja ide sad u ponedeljak) u stvari peta epizoda, itd. Moguce je da ce biti nekih promena u rasporedu do kraja sezone, naravno. Nikad se ne zna sta moze da iskrsne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...