Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Nego, ovaj... serija izgleda pocinje lagano da se raspada:
Da mi je neko rekao da ces ti biti pesimista u vezi House-a ne bih mu/joj verovao.Moguce da je to pokusaj da ubace nove likove, jer se i i tako u poslednje 2 sezone Kameron dosta manje pojavljivala. Da nije bilo frke oko Cejsa i nje i vencanja i statijaznam cega, ne bi je ni gledali. Logican sled je da ode iz serije. To sto Lorija boli noga od shepanja, mozda znaci da oce vise para, sto svakako zasluzuje. A postoji i realna mogucnost da ovo bude poslednja sezona, da odu u penziju kao najbolja serija, a ne da je razvlace dok ne propadne kao PB recimo.U svakom slucaju VI sezona ce tek poceti kad se House vrati na staro mesto, a vec u sutra, u utorak, cemo saznati na koju stranu ce se razvijati prica i nagovestaj sta je od tih svih traceva zaista istina. Edited by Milosh76
Link to comment

Sto se tice te stvari sa Hugh-ovim nogama, kolenima, kukovima, ledjima, bolovima i napustanjem serije, sve je objasnio ovde:Sto se tice Cameronke, izgleda ce ona biti odsutna samo na neko vreme. Za sad jos nista nije sigurno, niti je bilo sta zvanicno saopsteno od strane produkcijske ekipe, niti od strane same glumice, ali su kao takve glasine. Znace se to brzo, valjda. Sto se tice mog pesimizma, zelja, nadanja... ne bih o tome ovom prilikom. Ali slazem se s tobom (a rekoh to i u utorak/sredu), sacekajmo sledecu i naredne epizode, pa cemo onda da pricamo.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Skidaj to prvo. Ovo drugo je behind the scenes. Ima cini mi se i na jucubu. Inace, pa... hmm... svidja mi se epizoda. :) Da li je ovo vec pravi trenutak da se zapitam koji ima je qrac trebala ona prva? Mada, gledao sam juce prvu epizodu ponovo. Jbg, bas su zasrali sa patetikom, ljigom i onim pacijentima. I to sve u drugoj polovini epizode. Prva polovina je eksli bila super. Da su drugacije resili stvari, bilo bi sasvim ok. Ali ova druga je, u stvari, nekako klasican pocetak House-ove sezone. Imamo komplikaciju i pocetak price, koja ce se zavrsiti u narednih nekoliko (mozda desetak) epizoda. A interesantno mi je, svidja mi se gde moze da odvede.

Plus, House kao domacica :lol:

Link to comment

ja još nisam gledala. sladže, brine me tvoj pesimizam. ali dobro, za mene još ima nade. ja nemam kriterijume. ako se ne računa uslov da hausa glumi hju lori i da su tu vilson i kadi. sa kameron i čejsom sam se i tako oprostila

Link to comment

pa dobro, posle one prve, ova je josh dobra. u stilu prosle sezone. mrshavo, ali za razliku od prve epizode, makar gledljivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...