Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

konacno malo vatre! "if i get drunk enough theres a chance i might make out with one of the strippers... or become one"i kojeg muskarca ovo nije makar zagolicalo?! pa nema sanse...zasto 13 nema vise ovakvih recenica?!?!?!?

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Uh, huh, huh...bice svasta...mada ipak mislim da su mozda previse izmel(anh)odramatisali...Btw, konacno se i TO desilo...

Link to comment

Uh, huh, huh...bice svasta...mada ipak mislim da su mozda previse izmel(anh)odramatisali...Btw, konacno se i TO desilo...

We've been alone all night....:lol:+She wants prenuptial....in liquid? Edited by jms_uk
Link to comment
Koja je poslednja koju si gledala?Inace, ostala je jos samo 1 epizoda do kraja sezone.
The Social Contract :blush: onda ću da sačekam i tu još 1, pa ću sve da ih sobalim u jednom dahu. za sad gledam reprizu prve sezone na foksu.
Link to comment

To je 17. epizoda. Znaci ostalo ti je jos 7 (sa sve poslednjom, koja ide u ponedeljak). Eto, imaces dosta da sobaljujes u jednom dahu. :)

Link to comment

meh! <_< zesce su smorili sa chase+cameron prichom. jedna od loshijih epizoda. mada, momenti sa cutthroat bitch su uglavnom cool

Link to comment

Wow!Wow!Naredna 4 meseca će biti vrrrrlo duga...(...as tears go by...)

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Ajoj joj joj joj! :o

Ovo je nesto sto se retko srece, stvarno. Da glavni lik u nekoj seriji i to ovakav glavni lik (na kojem se cela serija bazira i bez kog serije i nema), bude doveden u ovakvo stanje i to na ovakav nacin (pa prakticno cela peta sezona i dobar deo cetvrte, a mozda i cela cetvrta. tj. od kraja trece, vodili su do ovoga). Lagano, postepeno izgradjen 1 nervni slom! Naravno da ce se on vratiti i naravno da ce "ozdraviti" (i sami autori su rekli da ce nekoliko epizoda na pocetku seste sezone biti netipicne epizode, ali da ce se kasnije serija vratiti u normalu), ali ipak je ovo 1 zaista genijalan trenutak u razvoju ovog lika (i cele ove price), sjajno odradjen. Kapa dole i :Hail: za 1 muda i za nacin na koji je sve ovo izvedeno. Epizoda odlicna, iako je sve moglo manje vise da se ocekuje i predvidi. Ali bez obzira na to, ja sam non-stop bio na ivici sedista, a na kraju sam se sav sledio i preznoio. Cuddy :Hail: za onaj napada besa i izderavanje na House! A Hugh Laurie... jesam li ja vec pomenuo negde da je covek genije i da razbija kako glumi? Jesam? Pa dobro, nije zgoreg reci jos jedared:

Hugh Laurie je 1 genije! Kakva je to glumcina :Hail: Ko ce bre da izdrzi do septembra/oktobra! :(Jos jednom :pera: House, drz' se!

Link to comment

JBT od ovoga moze da se rikne. Fenomenalno, odlicna epizoda, dokaz da serija i posle 4 sezone moze da bude fenomenalna. Sta nas tek ceka u VI, to ce biti cudo. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...